وکیل در ارومیه

وکیل در ارومیه

اگر در ارومیه زندگی می‌کنید و برای رفع مشکلات حقوقی خود نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید، می‌توانید برای تنظیم قرارداد و دریافت راهنمایی، از خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک استفاده کنید.

برای همه ما ممکن است شرایطی پیش آید که نیاز به اقدامات حقوقی داشته باشیم. وکیل، فردی متخصص است که اشراف کامل روی قوانین و مقررات کشور داشته و با علم خود قادر به اقدام برای مطالبه حقوق شماست.

در شهر ارومیه نیز وکلای زیادی هستند که می‌توانید به آنان مراجعه کنید. برای گرفتن وکیل در ارومیه بهتر است با برخی شرایط و امکانات جدید آشنا شویم.

در صورتی که برای هریک از امور حقوقی مانند طلاق، انحصار وراثت، امور کنسولی و… به وکیل در ارومیه نیاز دارید، دادنیک می تواند وکیل شما باشد.

بهترین وکیل در شهر ارومیه

ارومیه یکی از کلان شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و یکی از ده شهر پرجمعیت کشور است. کانون وکلای این شهر، وکلای زیادی دارد که بسیاری از آن‌ها افراد با تجربه و کارکشته هستند. یکی از معیارهای شناخت بهترین وکیل در ارومیه، تعداد دعاوی و سطح کیفی آن‌هاست که وکیل در آن‌ها حضور داشته است.

با توجه به نتیجه این دعاوی می‌توان نسبت به سطح تخصص و توانایی‌های وکیل اظهار نظر کرد. در نظر داشته باشید که هزینه وکیل، نسبت به وسعت کار تعیین می‌شود و شامل نرخ‌های مختلفی است. مشخص است که حق الوکاله برای طلاق توافقی، رقمی متفاوت از انحصار وراثت یا خدمات ملکی است.

بهترین وکیل در شهر ارومیه

فهرست وکلای شهر ارومیه

برخی از بهترین وکلای شهر ارومیه شامل موارد زیر هستند:

 • نجات علی پور: یکی از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه است. ایشان در گذشته، عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران بود و اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجات غربی است.
 • بهناز کریمی پریشه: وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی که سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارد.
 • اعظم نیک اخلاق: وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کمیسیون اشتغال کانون وکلا که در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده تجربه زیادی دارد.
 • بهروز مافی: یکی از وکلای پایه یک دادگستری، تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای آذربایجان غربی است. تخصص در تمامی دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، امور شرکت‌ها، معاملات و غیره دارد.

بهترین وکیل در ارومیه با مؤسسه حقوقی دادنیک

اگر به دنبال پیدا کردن یک وکیل خوب در ارومیه هستید تا امور حقوقی خود را به او بسپارید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. مؤسسه حقوقی دادنیک، با ارائه طیف وسیعی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین توانمند، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

به این منظور کافی است به آدرس سایت مؤسسه حقوقی دادنیک مراجعه کرده و خدمات متنوع آن‌ را بررسی کنید. پس از آن، تمام امور را طبق قرارداد تنظیم شده، به عهده وکیل مورد نظرتان بسپارید.

وکیل شرکت، وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل ارث، وکیل چک و تقریباً هر نوع وکالت دیگری را می‌توانید در دادنیک پیدا کنید.

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه

وکیل پایه یک دادگستری به وکلایی گفته می‌شود که دوره‌های مختلف را پشت سر گذاشته و در آزمون کانون وکلا پذیرفته شده باشند. به این ترتیب می‌توانند با عقد قرارداد وکالت، به جای اشخاص دیگر در مراجع قضایی و دادگاه حضور پیدا کنند.

این وکلا با قبولی در آزمون کانون وکلا، پروانه وکالت دادگستری دریافت می‌کنند. پیش از آن لازم است که وکیل حداقل 5 سال تجربه کاری تخصصی داشته و موفق به سپری کردن آزمون‌های مختلف شود.

شما نیز برای اطمینان خاطر از تجربه و مهارت وکیل برای انجام امور خانواده، خرید و فروش اموال منقول و غیرمنقول، انحصار وراثت و امور دیگر می‌توانید از خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک بهره مند شوید. در حالی که هیچ نیازی به برقراری جلسات حضوری نیز نخواهید داشت.

معیارهای انتخاب بهترین وکیل در شهر ارومیه کدامند؟

شهر ارومیه، زادگاه وکلای حرفه ای و کاربلد است که در موضوعات مختلفی مشغول به کار هستند. بهترین وکیل در ارومیه، فردی است که بتواند به خوبی از عهده حل مسائل مطرح شده در پرونده برآید.

برای انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد لازم است ویژگی‌هایی را برای او در نظر داشته باشیم. برخی از ویژگی‌های مهم یک وکیل خوب شامل موارد زیر هستند:

 • تخصص و تجربه کافی
 • قابلیت ارتباطی با موکل
 • مهارت ارتباط با سازمان‌ها و دیگر وکلا
 • آگاهی از قوانین و به روز بودن
 • اخلاقه حرفه ای
 • توانایی برنامه ریزی
 • قابلیت حل اختلاف

شما می‌توانید بر اساس پرونده خود، بهترین وکیل در ارومیه را پیدا کنید. قابل ذکر است که پروانه وکالت او نیز باید متعلق به شهر ارومیه باشد. همچنین که یک وکیل مناسب باید حق الوکاله مناسب با توان مالی موکل و شرایط پرونده پیشنهاد کند. علاوه بر این باید از شرط و شروط داخل پرونده نیز آگاهی دقیق و کافی داشته باشد.

پیدا کردن وکیل خوب در ارومیه

اگر از اطرافیان خود در مورد معرفی وکیل در شهر ارومیه بپرسید، احتمالاً با نام چند وکیل آشنا خواهید شد. با این حال لازم است مواردی را برای اطمینان از کارآمد بودن او در پرونده خودتان مطمئن شوید. به این منظور می‌توانید به روش‌های مختلفی عمل کنید. از جمله:

 • مشاوره با دیگران
 • جستجوی آنلاین
 • نظرسنجی وکلا
 • مراجعه به دفتر وکالت
 • اطلاعات مجوز وکلا
 • مؤسسه حقوقی دادنیک

دادنیک با تجربه ای که در زمینه حقوق و وکالت دارد، کمک زیادی در پیدا کردن وکیل خوبی در شهر ارومیه خواهد کرد. نکته قابل توجه این است که شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفتر وکالت نداشته و می‌توانید تمام کارها را به صورت آنلاین انجام دهید تا گزینه مناسب برای وکالت پرونده تان را پیدا کنید.

خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک

دادنیک، خدمات متنوعی به موکلین خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل انواع وکالت در حیطه خانواده، امور ملکی، شرکت‌ها، انحصار وراثت، امور کنسولی، ایرانیان خارج از کشور و امور کیفری هستند.

خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک

وکیل طلاق در ارومیه

طلاق توافقی، یک طرفه، فوری، دوران عقد، طلاق غیابی و طلاق از طرف زن یا مرد، بخشی از خدمات دادنیک هستند. دادنیک با تجربه سالیان در امور خانواده و طلاق می تواند وکیل شما باشد.

در صورتی که به وکیل طلاق پایه یک دادگستری نیاز دارید، با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید.

وکیل خانواده در ارومیه

حقوق افراد خانواده، زوجین و فرزندان حائز اهمیت زیادی است. مواردی از قبیل انحصار وراثت، تعیین مهریه، نفقه، اجرت المثل و توقیف اموال بابت مهریه، موارد مهمی هستند که پیگیری آن‌ها مستلزم تجربه زیادی است.

ما در کنارتان هستیم تا با بهترین وکیل خانواده رابرای حل و فصل پرونده به شما معرفی کنیم.

امور ایرانیان خارج از کشور

ایرانیان خارج از کشور نیز برای انجام بسیاری از امور حقوقی خود نیازی به بازگشت به کشور ندارند. دسته ای از خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک نیز مربوط به این افراد است که با تنظیم وکالتنامه می‌توانند امور مالی، ملکی، دانشجویی، انحصار وراثت و امور حقوقی خانواده را انجام دهند.

همچنین ایرانیان خارج از کشور نیز می توانند با وکیل طلاق خارج از کشور روند جدایی خود را به ساده ترین شکل ممکن پیگیری کنند.

اگر ساکن خارج از کشور هستید و برای انجام امور مالی، طلاق، امور انحصار وراثت و…. در ارومیه به وکیل نیاز دارید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امور کنسولی در ارومیه

امور کنسولی، مواردی هستند که در وزارت امور خارجه پیگیری می‌شوند. ثبت نام در سامانه میخک، ثبت انواع وکالتنامه، پیگیری تمدید گذرنامه، ترجمه و تمدید انواع مدارک اعم از گواهی تولد و وفات، امور مربوط به تابعیت پدر غیر ایرانی و بسیاری امور دیگر در این دسته جای دارند.

وکلای پایه یک دادگستری در مؤسسه حقوقی دادنیک به شما کمک می‌کنند تا امور کنسولی شما در ارومیه به بهترین شکل ممکن انجام شوند.

جمع بندی

در اینجا ما با خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک آشنا شدیم و برخی از بهترین وکلای شهر ارومیه را معرفی کردیم. ساکنین ارومیه می‌توانند بدون مراجعه حضوری به دفتر وکیل در ارومیه، تمام امور حقوقی و کیفری را با مؤسسه دادنیک پیش ببرند.

تمام جلسات به صورت آنلاین برگزار شده و تنها باید قرارداد و وکالتنامه را تنظیم کرد تا امور شما به صورت کامل به وکیل منتخب سپرده شوند.

سوالات متداول

آیا امکان استفاده از خدمات مؤسسه حقوقی دادنیک در شهر ارومیه وجود دارد؟

بله. مؤسسه حقوقی دادنیک متشکل از مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری است که خدمات خود را در سراسر کشور ارائه می‌دهد.

مؤسسه حقوقی دادنیک چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

انواع خدمات حقوقی و کیفری شامل امور طلاق، خانواده، امور کنسولی و ایرانیان خارج از کشور، خدمات ملکی، امور حقوقی شرکت‌ها و انحصار وراثبت از جمله خدمات این مؤسسه هستند.

دادنیک چیست؟

دادنیک یک موسسه حقوقی است که خدمات حقوقی خانواده مانند انواع طلاق، انحصار وراثت، خدمات مربوط به کنسولگری و… را به ایرانیان داخل و خارج از کشور ارائه می‌دهد.

آیا امکان برگزار جلسه آنلاین با وکیل وجود دارد؟

بله. در صورتی که در شهر و یا کشورهای دیگر سکونت دارید و یا به دلیل مشغله کاری امکان حضور در دفتر را ندارید، می‌توانید جهت تنظیم جلسه آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری، به واتس‌اپ یا تلگرام دادنیک پیام دهید.

چگونه به دادنیک اعتماد کنیم؟

وکلای موسسه دادنیک (یا همکاران ما در موسسه دادنیک) وکیل پایه یک دادگستری هستند و دارای پروانه وکالت فعال در کانون وکلا می‌باشند. ضمن اینکه قرارداد فی مابین موکل و وکلای دادنیک در سامانه ثنا که متعلق به قوه قضاییه است، تنظیم و ثبت می‌شود. که قابل پیگیری توسط وکیل و موکل می‌باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
5/5 - (2 امتیاز)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

این مطلب توسط تیم تحریریه دادنیک گردآوری و منتشر شده است.
تیم تحریریه دادنیک روزانه و در جهت افزایش اطلاعات کاربران سایت، مطالب متعددی در زمینه‌های مختلف منتشر می‌نماید.
برای مشاوره با وکیل متخصص می‌توانید با کارشناسان دادنیک در ارتباط باشید.

وکیل خانواده
وکیل خانواده کیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟
خرید و فروش املاک ایرانیان خارج از کشور
خرید، فروش و رهن خانه در ایران
ساعت کاری دادگاه‌ها و دادسراهای قوه قضاییه
ساعت کاری دادگاه‌ها و دادسراهای قوه قضاییه در سال 1403
هزینه اقامت دبی
هزینه اقامت دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *