وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور

بهترین راه برای طلاق ایرانیان خارج از کشور، داشتن وکیل طلاق خارج از کشور است.

معمولاً بزرگترین چالش برای طلاق ایرانیان در خارج از کشور، حضور طولانی مدت در ایران است. اما اگر وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور داشته باشید، نیازی به حضور شما در ایران نیست و وکیل به جای شما مراحل طلاق را پیگیری می‌کند.

موسسه حقوقی دادنیک به صورت تخصصی در حوزه طلاق توافقی خارج از کشور و وکالت ایرانیان ساکن خارج از کشور فعالیت می‌کند.

جلسه با وکیل هم در صورت تمایل شما می‌تواند به صورت آنلاین برگزار شود.

در صورتی که برای طلاق در خارج از کشور به وکیل در ایران نیاز دارید، با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

احوال شخصیه چیست؟

برای توضیح درباره راهنمای انتخاب وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور نیاز داریم درباره احوال شخصیه توضیح دهیم.

به مجموعه امور مانند طلاق، ازدواج، ارث و وصیت که بر اساس آنها، اشخاص در جامعه دارای حقوق شهروندی می‌شوند، احوال شخصیه گفته می‌شود.

ایرانیان در هر کشوری و با هر مدت زمانی زندگی کنند برای احوال شخصیه باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پیش روند.

بنابراین برای طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور باید طبق قوانین طلاق در ایران پیش بروید.

وکیل طلاق در ایران موسسه دادنیک، در این زمینه همراه شماست.

طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

همان‌طور که از نام آن پیداست، طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می‌شود که در آن زوجین (خانم و آقا) بر سر تمام مسائل مالی و غیر مالی توافق کنند.

بر اساس توافق طرفین نیز توافقنامه طلاق نوشته می‌شود که با توجه به آن رای طلاق صادر می‌شود. مراحل طلاق توافقی ایرانیان مقیم خارج از کشور دقیقاً مانند مراحل طلاق توافقی داخل ایران است.

با توجه به این که برای اکثر هموطنان ساکن خارج از کشور امکان حضور طولانی مدت در ایران وجود ندارد، وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور دادنیک به بهترین شکل ممکن می‌تواند به شما کمک کند.

در صورتی که وکلای موسسه حقوقی دادنیک وکالت پرونده طلاق توافقی شما را برعهده داشته باشد، بدون نیاز به حضورتان در هیچ یک از مراحل طلاق، روند پرونده پیگیری می‌شود و ظرف مدت بسیار کوتاهی طلاق شما انجام می‌شود.

در این اپیزود از دادنیک تاک با دکتر نعیمی، وکیل پایه یک دادگستری، به طور مفصل در مورد طلاق توافقی و حق طلاق صحبت کرده‌ایم.

طلاق با داشتن حق طلاق در خارج از کشور

در صورتی که خانم حق طلاق داشته باشد، دیگر نیازی به اجازه مرد برای طلاق ندارد.

البته باید توجه داشته باشید که برای طلاق با داشتن وکالت در طلاق خانم حتما باید وکیل داشته باشند. حتماً توجه کنید که حق طلاق به صورت دست نوشته و یا کلامی به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

برای کامل بودن حق طلاق نیز داشتن چهار شرط زیر الزامی است:

 • بلاعزل باشد
 • حق توکیل به غیر داشته باشد
 • حق اسقاط در تجدید نظرخواهی و فرجام خواهی داشته باشد.
 • قبول بذل

در صورتی که خانم پرونده خود را به وکلای دادنیک واگذار کنند؛ بدون نیاز به حضور ایشان در هیچ مرحله‌ای مراحل طلاق انجام می‌شود.

برای مشورت با وکیل طلاق یکطرفه ایرانیان خارج از کشور با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

چگونه به وکیل در ایران وکالت دهیم؟

دو راه برای اعطای وکالت به وکیل در ایران وجود دارد. اگر کارت ملی شما هوشمند باشد و یا به تازگی اطلاعات شما در ثبت احوال به روز شده باشد می‌توانید در سامانه ثنا ایرانیان خارج از کشور ثبت نام کرده و در مدت زمان چند دقیقه به وکیل در ایران وکالت دهید.

اگر به هر دلیلی امکان ثبت نام در سامانه ثنا را ندارید، می‌توانید ثبت نام در سامانه میخک را انجام دهید. بعد از ثبت نام در سایت، ثبت وکالتنامه در سامانه میخک را انجام داده و کد رهگیری را دریافت می‌کنید.

کارشناسان مربوطه در موسسه حقوقی دادنیک می‌تواند برای صفر تا صد ثبت نام سامانه ثنا و سامانه میخک شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز ثبت نام در سامانه میخک را برای شما انجام دهند.

سامانه میخک

سامانه میخک مربوط به مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی است و شما می‌توانید به صورت آنلاین از طریق این سامانه به وکلای دادنیک وکالت دهید.

بعد از این که در سایت میخک ثبت نام کردید و اطلاعات خود را کامل کردید برای طلاق ایرانیان خارج از کشور می‌توانید به وکیل دلخواه خود در ایران وکالتنامه طلاق بدهید.

برای ثبت نام در سامانه میخک داشتن کد ملی ایران و ایمیل معتبر الزامی است.

سامانه ثنا

سامانه ثنا مربوط به قوه قضاییه بوده و برای ارسال ابلاغیه اوراق قضایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با ثبت نام در سامانه ثنا به وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور وکالت دهید.

امروزه با استفاده از سامانه ثنا انجام امور مربوط به وکالت ایرانیان خارج از کشور با سرعت بیشتری پیگیری می شود.

ایرانیان خارج از کشور برای ثبت دادخواست انواع طلاق می‌توانند از طریق این سامانه اقدام کنند.

همچنین می توان از طریق ثنا ابلاغیه های مربوط به پرونده و رای طلاق را بررسی کرد.

قوانین طلاق خارج از کشور

طلاق خارج از کشور تفاوت زیادی با طلاق در ایران ندارد و می‌توان گفت تقریباً مراحل طلاق خارج از کشور با ایران به یک صورت است و فقط در مواردی مانند آزمایش عدم بارداری و ترجمه رسمی سند طلاق تفاوت دارند.

در صورتی که طلاق در خارج از کشور انجام می‌شود خانم باید در کشور محل اقامت آزمایش عدم بارداری دهد و وکیل طلاق خارج از کشور وظیفه ترجمه این آزمایش را دارد.

مدارک مورد نیاز برای طلاق ایرانیان خارج از کشور

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور به شرح زیر می‌باشد که باید برای وکیل طلاق در ایران پست شود.

 • مدارک شناسایی مرد (کارت ملی و شناسنامه)
 • مدارک شناسایی زن (کارت ملی و شناسنامه)
 • عقدنامه
 • توافقنامه طلاق توافقی (در صورتی که دادنیک وکیل شما باشد وکیل برای شما توافقنامه را تنظیم می‌کند.)
 • گواهی عدم بارداری خانم (در صورتی که دادنیک وکیل شما باشد وکیل گواهی را برای شما ترجمه می‌کند)

طلاق غیابی خارج از کشور

در دسته بندی انواع طلاق ما موردی به نام طلاق غیابی نداریم. زمانی که یکی از زوجین برای طلاق اقدام می‌کند و طرف دیگر در هیچ کدام از مراحل حضور پیدا نمی‌کند و نسبت به ابلاغیه‌های طلاق اقدامی نمی‌کند طلاق یک‌طرفه به طلاق غیابی تغییر می‌کند.

در این صورت مراحل کار تغییر کرده و استعلام‌های مختلفی از اداره گذرنامه و … گرفته می‌شود تا از مفقودالاثر بودن خانم یا آقا اطمینان حاصل کنند تا رای طلاق غیابی صادر شود.

اگر برای انجام مراحل طلاق در خارج از کشور، یکی از زوجین برای طلاق اقدام کند و همسر در هیچ یک از مراحل حضور پیدا نکنند و یا نسبت به ابلاغیه‌های طلاق واکنشی نشان ندهند طلاق غیابی انجام خواهد شد.

مراحل طلاق غیابی خارج از کشور با طلاق توافقی خارج از کشور تفاوت‌هایی دارد. وکلای موسسه دادنیک به صورت تخصصی طلاق غیابی ایرانیان خارج از کشور را انجام می‌دهند.

اگر به وکیل طلاق یکطرفه ایرانیان خارج از کشور با مشاوران دادنیک در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

برای طلاق در خارج از کشور باید به وکیل طلاق در ایران وکالت دهید تا بدون نیاز به حضور شما در ایران پرونده طلاق شما را به سرانجام برساند.

ممکن است همه وکلای پایه یک دادگستری تسلط کافی به انجام پرونده طلاق ایرانیان خارج از کشور نداشته باشند پس در انتخاب وکیل دقت کنید تا از صفر تا صد کار یعنی از زمان وکالت دادن تا دریافت دادنامه را تسلط داشته باشد.

طلاق توافقی خارج از کشور با دادنیک

موسسه حقوقی دادنیک به صورت تخصصی در زمینه امور حقوقی، وکالتی و کنسولی ایرانیان خارج از کشور فعالیت می‌کند.

با توجه به تجربه‌ای که در طی مدت فعالیت خود در این زمینه کسب کرده‌ایم به صورت کامل و از صفر تا صد می‌توانیم پرونده طلاق توافقی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم.

همان طور که بالاتر نیز گفتیم شما از طریق سامانه میخک و یا سامانه ثنا می توانید به وکلای موسسه حقوقی دادنیک وکالتنامه دهید و صفر تا صد مراحل طلاق شما بدون نیاز به حضور شما در هیچ مرحله ای انجام می شود.

لازم به ذکر است که طلاق توافقی در ایران با طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور ندارد. به محض این که وکالتنامه شما توسط موسسه حقوقی دادنیک دریافت شود مراحل طلاق توافقی انجام می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن طلاق توافقی شما انجام می‌شود.

پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیش‌تر و مشورت با وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور با کارشناسان حقوقی دادنیک در تماس باشید.

نمونه رای طلاق توافقی
نمونه دادنمانه رای طلاق توافقی با دادنیک

طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور چقدر زمان می‌برد؟

طلاق توافقی یکی از ساده‌ترین انواع طلاق است. با این حال با توجه به سختگیری‌هایی که قانون برای این طلاق در نظر گرفته است، اگر زوجین بدون وکیل برای ثبت طلاق توافقی اقدام کنند حدود ۶ تا ۹ ماه زمان نیاز دارد.

اما اگر طلاق توافقی توسط وکلای موسسه دادنیک در حال انجام باشد در زمان بسیار کوتاه‌تری انجام می‌شود.

اگر زوجین در کشورهای مختلف زندگی کنند

موارد وجود دارد که ممکن است زوجین در کشورهای مختلف زندگی کند. در این صورت هر کدام به صورت جداگانه از طریق سامانه میخک یا سامانه ثنا ثبت وکالت را انجام می‌دهند و امور پرونده آغاز می‌شود.

فقط ممکن است که زمان دریافت وکالتنامه با توجه به متفاوت بودن قوانین کنسولی کشوری که در آن زندگی می‌کنند متفاوت باشد.

اگر یکی از طرفین در ایران باشد

اگر یکی از طرفین در ایران و دیگری در کشورهای دیگر ساکن باشد روش وکالت دادن می‌تواند متفاوت باشد. در این صورت خانم یا آقایی که در کشور دیگر زندگی می‌کند، می‌تواند به همسر خود در ایران وکالت دهد تا در دفتر وکیل حضور پیدا کند و به ایشان وکالت دهد.

در حالت دیگر می‌تواند به صورت مستقیم از طریق ثنا و میخک به وکیل مورد نظر خود وکالت دهد. حالت دوم که روش مستقیم است روش کمتری زمان می‌برد.

توافقات طلاق توافقی

طلاق توافقی به معنی رضایت خانم و آقا برای جدایی و توافق سر موضوعاتی مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه است.

زوجین می‌توانند توافق کنند که خانم مهریه و نفقه خود را به صورت کامل ببخشد، به صورت کامل دریافت کند، یا بخشی از آن را بخشیده و قسمت دیگر را دریافت کند.

اگر فرزند مشترکی دارند باید توافق کنند که حضانت فرزند بر عهده کدام یک از والدین است. به صورت کلی دادگاه در طلاق توافقی به هر گونه توافق بین خانم و آقا احترام می‌گذارد.

اگر قرار باشد وکلای موسسه دادنیک پرونده طلاق شما را انجام دهند برای ثبت توافقاتی که به نفع هر دو نفر باشد، زوجین را راهنمایی می‌کنند.

مهریه در خارج از کشور

یکی از موضوعات قابل توجه در طلاق ایرانیان خارج از کشور موضوع مهریه در کشوری که زندگی می‌کنند، است. ممکن است خانم قصد اجرای مهریه در خارج از کشور را داشته باشد اما آقا اموالی در ایران نداشته باشد.

در این صورت باید بدانید که پرونده مهریه خارج از کشور فقط در صورتی قابل رسیدگی است که آقا اموالی در ایران داشته باشد. یعنی مراجع صلاحیت دار ایرانی در خصوص اموالی که آقا در خارج از کشور دارد، رسیدگی نمی‌کنند.

در صورتی که قصد گرفتن مهریه در طلاق در خارج از کشور دارید، می‌توانید با وکیل مهریه دادنیک در ارتباط باشید.

تقسیم اموال در خارج از کشور

طبق قانون طلاق در اکثر کشورها، بعد از طلاق باید اموال یا بدهی‌های زوجین بین هر دو نفر تقسیم شود. در ایران نیز چنین قانونی در طلاق از طرف مرد وجود دارد.

اما در طلاق توافقی موضوعی تحت عنوان تنصیف اموال یا تقسیم اموال بعد از طلاق وجود ندارد. مگر در شرایطی که زوجین خوشان سر این موضوع به توافق برسند که در این حالت می‌توانند به وکیل خود اعلام کنند.

حق طلاق در خارج از کشور

همان‌طور که می‌دانید طبق قانون ایران حق طلاق به صورت قانون با مرد است که می‌تواند این حق را تحت وکالتی به همسرش دهد.

خانمی که در خارج از کشور زندگی می‌کند و حق طلاق دارد، می‌تواند به دو وکیل در ایران وکالت دهد تا یک وکیل به جای خانم و یک وکیل به جای آقا به امور طلاق رسیدگی کنند. در این صورت نیاز به حضور یا حتی همکاری آقا برای هیچ کدام از مراحل نمی‌باشد.

حضانت فرزند

تکلیف حضانت فرزند در طلاق توافقی باید مشخص شود. خانم و آقا می‌توانند هر توافقی که برای نگهداری از فرزند خود دارند را به وکیل خود اعلام کنند.

حضانت فرزند باید بر اساس مصلحت فرزند باشد. حضانت قانونی فرزند دختر تا 7 سالگی با مادر و از 7 تا 9 سالگی با پدر است.

حضانت قانونی فرزند پسر تا 7 سالگی با پدر و از 7 تا 15 سالگی با پدر است. اگر دختر از سن 9 و پسر از سن 15 سال بیشتر باشند، از مدار حضانت خارج شدند و تصمیم با خودشان است.

در صورتی که برای حضانت فرزندان توافق ندارید، می‌توانید با وکیل حضانت دادنیک مشورت کنید.

تفاوت طلاق یک ‌طرفه با طلاق توافقی

طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می‌شود که در آن هر دو نفر راضی به طلاق باشند. اما در طلاق یک‌طرفه فقط یکی از طرفین راضی به طلاق است و طرف دیگر هیچ همکاری برای طلاق ندارد.

طلاق یکطرفه برای ایرانیان خارج از کشور هم با وکالت دادن به وکیل در ایران امکان پذیر است. در صورت که همسرتان برای طلاق رضایت ندارد، می‌توانید به کمک مشاوران حقوقی دادنیک نسبت به مراحل طلاق آگاه شوید.

آزمایش عدم بارداری

آزمایش عدم بارداری یکی از مدارکی مهم برای صدور دادنامه طلاق توسط قاضی و جاری شدن صیغه طلاق توسط سردفتر می‌باشد.

خانمی که در خارج از کشور زندگی می‌کند می‌توانید در یک آزمایشگاه در کشور محل سکونت خود آزمایش عدم بارداری را انجام دهد و برای وکیل طلاق توافقی خود در ایران ارسال کند تا متن مورد ترجمه رسمی قرار گیرد و به دادگاه و دفتر ثبت طلاق ارائه شود.

دفترخانه ثبت طلاق

همه مراحل که در دادگاه طی می‌شود برای دریافت دادنامه طلاق می‌باشد. دادنامه طلاق به معنای اجازه جاری شدن صیغه طلاق بین زوجین در دفتر ثبت طلاق است. وکلای موسسه حقوقی دادنیک بعد از دریافت دادنامه طلاق، در صورت رضایت زوجین به دفتر ثبت طلاق مراجعه می‌کنند تا صیغه طلاق جاری شود و سند طلاق صادر شود.

طلاق از طرف مرد در خارج از کشور

با توجه به قوانین طلاق در ایران، حق طلاق با آقا بوده و هر زمان که بخواهد می‌تواند برای جدایی اقدام کند. در صورتی که مرد قصد طلاق یک طرفه از خارج کشور داشته باشد می‌تواند از طریق سامانه میخک یا سامانه ثنا به وکلای موسسه حقوقی دادنیک وکالت دهد.

بعد از عقد قرارداد با وکیل پایه یک دادگستری صفر تا صد مراحل طلاق از طرف مرد بدون نیاز به حضور آقا و یا خانم انجام می‌شود.

طلاق از طرف زن در خارج از کشور

پیش‌تر گفتیم که حق طلاق با مرد است و در صورتی که زن وکالت در طلاق نداشته باشد نمی‌تواند بدون ارائه دلیل مناسب از همسر خود جدا شود.

برای درخواست طلاق از طرف زن، باید حداقل یکی از شروط ۱۲ گانه طلاق وجود داشته باشد.

به خانواده وکالت دهیم یا وکیل؟

در بعضی مواقع ممکن است شخصی که در خارج از کشور زندگی می‌کند، نتواند به وکیل اعتماد کند یا بنا به هر دلیل قصد داشته باشد به یکی از اعضای خانواده خود وکالت دهد.

در این صورت باید در سامانه میخک ثبت نام کند و در قسمت اطلاعات وکیل اطلاعات فردی از اعضای خانواده خود را وارد کند. در این حالت شخص باید به وزارت امور خارجه مراجعه کند و وکالت‌نامه را دریافت کند و بعد از پیدا کردن وکیل مورد اعتماد از طرف شخصی که در خارج است وکالت دهد.

در این صورت بازهم وکیل باید جلسه آنلاین خود را با شخصی که در خارج است داشته باشد تا توافق‌نامه را مکتوب کند. به صورت کلی روش مستقیم وکالت دادن زمان کمتری می‌برد.

سوالات متداول

آیا برای طلاق توافقی داشتن وکیل الزامی است؟

خیر؛ برای طلاق توافقی داشتن وکیل الزامی نیست و آقا و خانم می توانند خودشان برای طلاق توافقی اقدام کنند.. البته با داشتن وکیل طلاق توافقی مراحل طلاق با سرعت بیشتری پیش می رود و نیازی به حضور زوجین در هیچ کدام از مراحل طلاق نیست.

تکلیف مهریه در طلاق ایرانیان خارج از کشور چیست؟

مهریه زن درصورتی که به طلاق به صورت توافقی باشد به توافق بین طرفین بستگی دارد. در غیر این صورت مهریه یکی از حقوق زن در خانواده است و به وی تعلق می گیرد. نکته مهم حائز اهمیت این است که برای مطالبه مهریه فقط اموال داخل ایران از مرد قابل پیگیری است.

برای طلاق توافقی بر سر چه مسائلی باید توافق انجام شود؟

برای درخواست طلاق توافقی آقا و خانم باید بر سر تمام مسائل مالی و اموال از قبیل، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل، استرداد هدایا و جهیزیه به توافق برسند.

برای طلاق توافقی خارج از کشور نیازی به حضور در موسسه حقوقی دادنیک است؟

خیر، در صورتی که پرونده وکالت شما در دادنیک باشد، نیازی به حضور شما در هیچ یک از مراحل طلاق نیست. حتی در صورتی که مایل باشید می توانید جلسات را به صورت آنلاین برگذار کنید.

برای اینکه وکالت پرونده خود را به دادنیک بدهم باید چه کاری انجام دهم؟

برای اینکه دادنیک وکالت پرونده شما را به عهده بگیرد ابتدا باید از طریق واتساپ، تلگرام و یا تماس با کارشناسان حقوقی دادنیک ارتباط برقرار کنید. پس از آن جلسه با وکیل برای شما تنظیم می گردد و مراحل طلاق توافقی شما آغاز می شود.

درباره طلاق در خارج از کشور نیاز به مشاوره دارم

در صورتی که به مشاوره در خصوص طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور نیاز دارید می توانید با کارشناسان حقوقی دادنیک در تماس باشید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
4.5/5 - (6 امتیاز)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

این مطلب توسط تیم تحریریه دادنیک گردآوری و منتشر شده است.
تیم تحریریه دادنیک روزانه و در جهت افزایش اطلاعات کاربران سایت، مطالب متعددی در زمینه‌های مختلف منتشر می‌نماید.
برای مشاوره با وکیل متخصص می‌توانید با کارشناسان دادنیک در ارتباط باشید.

زن بعد از چند سال می‌تواند طلاق بگیرد؟
زن بعد از چند سال می تواند طلاق بگیرد؟
وکیل طلاق توافقی در شیراز
وکیل طلاق توافقی در شیراز
اثبات طلاق صوری
اثبات طلاق صوری
غربالگری قبل از طلاق توافقی
غربالگری قبل از طلاق توافقی

63 پاسخ

 1. سلام
  اگر خانم باردار باشه طلاق توافقی از خارج کشور انجام نمیشه؟

  1. درود
   انجام خواهد شد فقط برای تعیین تکلیف حضانت فرزند نیاز به آزمایش هست.

 2. سلام من کانادا هستم برای طلاق توافقی میخوام اقدام کنم سامانه ثنا دارم چطور ازش استفاده کنم؟

  1. درود
   برای طلاق خارج از کشور از سامانه میخک باید اقدام کنید.

 3. برادرم میخواد از خارج از کشور جدا بشه اما نمیخواد طلاقش بصورت توافقی باشه میخواد یکطرفه جدا بشه. فرزند ندارن و خانم کلا برگشته ایران. کمکی از شما برمیاد؟

  1. درود
   با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 4. سلام
  من ترکیه هستم
  یکی از دوستانم اینجا که بود با قوانین و وکیل طلاق بصورت توافقی جدا شد وکیلشون هم ترک بودن…

  1. درود
   اگر ازدواجشون ترکیه انجام شده باشه درسته.

 5. برای ثبت نام سامانه میخک نیاز به تایید سند خاصی هستش> میخوام از چین برای طلاق توافقی درخواست بدم.

 6. سلام
  طلاق توافقی ازدواجی که ایران ثبت شده از سوئد انجام میدین؟
  البته خانم ایران هستش.

 7. خدمات ارزنده و با ارزش طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور واقعا جای تشکر داره.

 8. من از شما مشورت گرفتم راجب طلاق توافقی خارج از ایران برای یکی از دوستانم ممنونم واقعا

 9. با سپاس از مطالب مفید صفحه دادنیک راجع به اطلاعاتی که رایگان به ما میدن درباره طلاق توافقی.

 10. طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور چقدر طول میکشه و برای ثبت باید اومد ایران؟

 11. وکیل طلاق توافقی خارج از کشور میتونه غیر ایرانی باشه؟

  1. درود
   اگر ازدواجتون ایران ثبت شده خیر.

 12. سلام برای طلاق خارج از کشور توصیه شما توافقی هست یا طلاق با حق طلاق /

 13. سلام برای طلاق توافقی خارج از کشور هزینه رو به چه صورت دریافت میکنید؟

  1. درود
   امکان پرداخت به صورت ریالی و ارزی هست.

 14. من وکیل طلاق توافقی از خارج از کشور انجام دادم
  واقعا تیم درجه یکی هستید مرسی از خانم مرادی عزیز.

  1. درود
   هم ارزی هم ریالی. هر طور مایلید.

 15. خیلی ممنونم از دادنیک به عموی من که سالها آمریکا بود و خیلی به کمک نیاز داشت خدمات دادن و تونست طلاق توافقی بگیره

 16. اگر سامانه ثنا داشته باشن طرفین طلاق توافقی دیگه به سامانه میخک نیازی نیست؟؟؟

 17. وکیل طلاق توافقی برای گرفتن طلاق یه زوجی که توی عمان زندگی میکنن چقد هزینه میگیره؟

  1. درود
   با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 18. وکیل طلاق توافقی رو برای خارج از ایران چطور بایدانتخاب کرد؟ میخوام بدونم شرایطمون رو چجوری بهشون بگیم؟

  1. درود
   جلسه آنلاین با وکیل براتون برگزار میشه.

 19. ببخشید میخوام بدونم موسسه شما چندتا وکیل طلاق توافقی داره که میتونیم انتخاب کنیم یا خودتون مشخص میکنید؟

  1. درود
   چند وکیل فعالیت دارند و بنا به پرونده شما قبول زحمت میکنند.

 20. برای طلاق توافقی خارج از ایران هم وکیل دارید؟ من کانادا زندگی میکنم

  1. درود
   از ایران بصورت غیر حضوری انجام میشه.

 21. سلام در خصوص طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور توضیح دادین اما راجع به شکایت از عدم پرداخت مهریه چیزی نگفتین. با وکیل طلاق توافقی باید مشورت کنم دربارش؟

  1. دورد
   بله
   با مشاورین حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 22. سلام شما طلاق توافقی یه ایرانی که خارج از کشور ازدواج کرده رو انجام میدید؟

 23. سلام و وقت بخیر
  حتمن باید توافقی باشه؟
  شرایط من اینطوری من المان هستم
  همسرم ایران و حق طلاق هم با من نیست
  خب من اگه بخوام طلاق بگیرم باید چیکار کنم؟ زیر یکسال انجام میشه!
  و میدونم برگردم ایران به احتمال زیاد منو ممنوع خروج میکنه

  1. سلام، وقت بخیر
   لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 24. سلام. اگر یکی از زوجین ایرانی و دیگری خارجی باشه چطور؟ خانم ایرانی هستند و آقا خارجی و هر دو در یک کشور خارج از ایران زندگی میکنند.

  1. سلام، وقت بخیر
   اگه ازدواج شما مطابق قوانین ایران ثبت شده در واتساپ پیام دهید تا راهنماییتون کنیم.
   در غیر این صورت باید با وکلای کشور خودتان مشورت کنید.

  2. سلام، وقت بخیر
   اگه ازدواج شما مطابق قوانین ایران ثبت شده در واتساپ پیام دهید تا راهنماییتون کنیم.
   در غیر این صورت باید با وکلای کشور خودتان مشورت کنید.

 25. وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور ساکن ایران هستش دیگه؟ یعنی از ایران پیگیری میکنه امور طلاق رو. من نروژ هستم. ممنون

  1. وقت بخیر
   بله شما برای طلاق توافقی باید به وکیل طلاق توافقی در ایران از طریق سامانه میخک وکالت بدید تا بدون نیاز به حضورتون امور انجام بشه. لطفا در واتساپ به کارشناسان ما پیام بدید تا راهنماییتون کنن.

 26. منظورتون از وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور چی هست؟ مگه قانون طلاق متفاوت هست برای کسایی که خارج زندگی میکنن؟

  1. منظور از وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور وکیلی هست که به صورت تخصصی بتونه این کار رو انجام بده. از نظر قانون طلاق ایرانیان خارج از کشور فرقی نمیکنه اما شرایط وکالت دادن کمی متفاوت است

 27. من در یک کشور و همسرم در یک کشور دیگه زندگی میکنه. چجوری باید به صورت همزمان به وکیل طلاق توافقی وکالت بدیم؟

  1. وقت بخیر
   هر دو نفر میتونن از طریق سامانه میخک به وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور وکالت بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان:

ما هم با حوصله پاسخگوی شما هستیم :)

خانم شادمهری

برای مشاوره رایگان:

ما هم با حوصله پاسخگوی شما هستیم :)