بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران
دریافت دادنامه طلاق از دادگاه
برای مشاوره رایگان در واتساپ روی دکمه زیر کلیک کنید.

اگر به مرحله‌ای رسیده‌اید که تحمل زندگی مشترک برایتان سخت است و قصد دارید از همسر خود جدا شوید یا در صورتی که طلاق با پرداخت هزینه‌های مالی کمتر و طی کوتاه‌ترین زمان ممکن یکی از چالش‌های ذهنی شما محسوب می‌شود، توصیه می‌کنیم برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در تهران مقاله ما را تا انتها دنبال کنید. بهترین وکیل طلاق و خانواده باید با تخصص و تجربه کافی بتواند مشکلات شما را در مورد مسائل حقوقی و زناشویی در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کند. با وجود اینکه شاید پرونده‌های طلاق خیلی پیچیده به نظر نمی‌آیند ولی حضور وکیل طلاق در بیشتر مواقع ضروری است. به طور کلی اگر می‌خواهید در پرونده طلاق خود به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید باید به مواد قانونی مسلط باشید و وکلا به این مواد و قوانین تسلط کافی دارند.

در این مطلب اهمیت داشتن وکیل طلاق و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در ایران را به شما معرفی می‌کنیم. در صورتی که برای مشکلات خانوادگی خود به وکیل متخصص نیاز دارید، موسسه حقوقی دادنیک با وکلای پایه یک دادگستری می تواند به شما کمک کند.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق

با کمی جستجو در تهران به طور حتم به بیش از 100ها دفتر وکالت برخورد خواهید کرد، ولی آیا همه این دفاتر تجربه و تبحر کافی برای رسیدگی به پرونده شما را دارند؟ توصیه می‌کنیم به هنگام انتخاب وکیل طلاق دقت زیادی به خرج دهید و یکی از بهترین وکلا پایه دادگستری تهران را استخدام کنید.

همان‌طور که می‌دانید هر یک از وکلا در حوزه و زمینه خاصی فعالیت دارند، بنابراین اگر به دنبال بهترین وکیل طلاق در تهران هستید باید از وکلایی کمک بگیرید که در حوزه انواع طلاق، همانند طلاق توافقی، طلاق یک‌طرفه، طلاق با داشتن حق طلاق، طلاق از طرف زن، و طلاق از طرف مرد تجربه دارند.

به عبارت دیگر یک وکیل مهاجرتی نمی‌تواند به پرونده طلاق شما را به خوبی بررسی کند، از این‌رو شما نه تنها پول بلکه زمان خود را اتلاف خواهید کرد.

انتخاب یک وکیل طلاق خوب همانند پیدا کردن یک تعمیرکار مخصوص است. برای مثال تعمیرکاران ماشین‌های ایرانی نمی‌توانند ماشین‌های خارجی را تعمیر کنند و ممکن است پول و وقت شما را تلف کنند.

از آنجایی که در حال حاضر طلاق یکی از رایج‌ترین پرونده‌ها در دادگاه‌های خانواده است و شما نیز درگیر یکی از همین پرونده‌ها شده‌اید. می‌توانید از کارشناسان موسسه حقوقی دادنیک مشورت بگیرید. این متخصصان از طریق واتس اپ و به صورت آنلاین می‌توانند پاسخگو نیاز شما باشند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

بیشتر زوج‌های شکست‌خورده برای تسریع روند جدایی خود، طلاق توافقی را انتخاب می‌کنند. البته طلاق توافقی نیز پیچیدگی‌ها و دردسرهای خود را دارد و بدون حضور وکیل نمی‌توان خیلی سریع به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد.

بنابراین برای سرعت بخشیدن به روند طلاق توافقی خود بهتر است از حضور یکی از بهترین وکلای طلاق توافقی در تهران کمک بگیرید. از آنجایی که بهترین وکیل طلاق توافقی به تمام امور و قوانین مربوط به مهریه، نفقه، حضانت فرزند، و استرداد جهیزیه آشنایی دارد، شما با سپردن پرونده طلاق توافقی خود به یک وکیل خبره آرامش بیشتری خواهید داشت.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تهران

ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در تهران

از قدیم گفته‌اند کار را باید به کاردان سپرد. در پرونده‌های طلاق نیز همین موضوع دیده می‌شود، به زبان ساده اگر قصد دارید برای جدایی خود از کمک وکلا استفاده کنید باید ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق در تهران را بدانید. هرچه وکیل شما مجرب‌تر باشد به طور حتم شما به نتیجه مطلوب خود نزدیک‌تر خواهید بود.

برای مثال اگر وکیلی را انتخاب کنید که بیشتر در حوزه کیفری فعالیت و تجربه داشته باشد، ممکن است در پرونده طلاق خود به نتیجه دلخواهتان نرسید یا روند رسیدگی به پرونده شما طولانی شود. پس قبل از تصمیم گرفتن در مورد انتخاب وکیل به تجربه و تخصص او دقت کنید. در ادامه 6 ویژگی‌ یک وکیل طلاق خوب را برای شما نام می‌بریم:

  •       آشنایی کامل با تمام مواد قانونی مربوط به طلاق
  •       دانش کافی در نحوه استفاده از مواد قانونی مربوط به انواع طلاق
  •       تسلط داشتن به مراحل و شرایط انواع طلاق
  •       منظم، پیگیر، و مسئولیت‌پذیر بودن
  •       توانایی بالا در مشاوره و راهنمایی دادن به موکل
  •       قابلیت سخنوری در دادگاه و دفاع از حق موکل

هزینه مشاوره بهترین وکیل طلاق

در جامعه فعلی به ازای هر خدمتی که دریافت می‌کنید باید هزینه‌ای بپردازید، طلاق گرفتن نیز هزینه‌هایی دربردارد. علاوه بر هزینه‌های دادرسی، ثبت درخواست طلاق در دفتر اسناد رسمی، و سایر هزینه‌های این چنینی، شما باید به ازای مشورت گرفتن از وکیل طلاق نیز هزینه‌ای پرداخت کنید.

در واقع قبل از اینکه وکیل طلاق خود را استخدام کنید و وارد مراحل جدایی شوید باید از یک وکیل مشورت بگیرید. به ازای این مشاوره نیز باید هزینه‌ای پرداخت کنید و در ادامه به منظور رسیدگی به پرونده شما وکیل طلاق هزینه‌هایی دریافت می‌کند. البته با پرداخت این هزینه در وقت خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

هزینه جلسات مشاوره وکلا متغیر است. به خاطر داشته باشید با توجه به نوع پرونده طلاق و پیچیدگی‌های حاضر در آن هزینه مشاوره وکیل طلاق نیز متغیر خواهد بود. بنابراین نمی‌توان در حال حاضر مبلغ دقیقی به ازای مشاوره با وکلا اعلام کرد.

ضرورت و مزیت حضور وکیل طلاق

پیش از این نیز گفتیم با حضور یک وکیل خانواده خبره، در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید. همچنین از آنجایی که شما با تمام امور مربوط به طلاق آشنایی ندارید، با استخدام یک وکیل طلاق می‌توانید با خیال آسوده روند جدایی خود را پیش برید. در صورتی که تمایلی ندارید از حضور وکلا کمک بگیرید، باید خودتان دست به کار شوید.

به سامانه تصمیم مراجعه و در آنجا ثبت‌نام کنید، سپس برای تعیین وقت مشاوره  اجباری منتظر بمانید. ولی با حضور وکیل طی روند جدایی خود می‌توانید بدون حضور در دادگاه مراحل طلاق را پشت سر بگذارید. خوشبختانه با حضور وکیل طلاق نیازی نیست زوجین در دادگاه حاضر شوند.

بهترین وکیل طلاق در پرونده مربوط به مهریه

یکی از موضوعاتی که همیشه پرونده طلاق را دچار پیچیدگی می‌کند، مهریه است. با وجود اینکه مهریه حق مسلم خانم است ولی به هنگام دریافت مهریه، خانم با درد سرهای زیادی روبه‌رو خواهد بود. بنابراین با کمک گرفتن از وکیل برای طلاق،در امر مطالبه مهریه می‌توان زودتر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کرد.

روند دریافت مهریه شرایط و قوانین خاصی دارد که خانم بدون حضور وکیل مهریه نمی‌تواند به این حق مسلم خود دست یابد. در ضمن اگر خانم به دنبال دریافت حق طلاق یا وکالت در طلاق باشد باید مهریه خود را به طور کامل ببخشد و سپس این حق را دریافت کند. برای اطلاع بیشتر درباره بخشیدن یا مطالبه مهریه پیشنهاد می‌کنیم مقالات شرایط دریافت یا بخشیدن مهریه در طلاق توافقی و بهترین روش به اجرا گذاشتن مهریه را مطالعه کنید.

ناگفته نماند هر وکیلی نمی‌تواند شما را در امر دریافت مهریه راهنمایی و همراهی کند. این مسئله به تخصص و تجربه وکیل منتخب شما وابسته است. توصیه می‌کنیم پیش از اینکه وکیل برای دریافت مهریه را انتخاب کنید در مورد سوابق و تسلط او در این امر به اندازه کافی بررسی و تحقیق انجام دهید.

بهترین وکیل طلاق با داشتن حق طلاق

پیش از این نیز گفتیم، طلاق حق مسلم آقا است. با این وجود در برخی موارد خانم می‌تواند حق طلاق را از همسر خود سلب کند، البته برای اجرای این حکم بهتر است آقا و خانم از وکیل طلاق کمک بگیرند. زیرا خانم به هنگام دریافت وکالت در طلاق از همسر خود باید وکالتنامه‌ای بگیرد که معتبر و بلاعزل باشد.

در واقع وکالتنامه انتقالی از مرد به زن برای طلاق، باید اصول و شروطی داشته باشد که وکیل خبره طلاق از آنها آگاهی دارد. بدین‌ترتیب بهتر است به هنگام دریافت حق طلاق و انتقال وکالت در طلاق، خانم و آقا از بهترین وکیل طلاق کمک بگیرند.

بهترین وکیل طلاق با داشتن حق طلاق

بهترین وکیل طلاق یک‌ طرفه

همه ما می‌دانیم طلاق توافقی ساده‌تر از طلاق از طرف زن یا حتی طلاق از طرف مرد خواهد بود. در ضمن مراحل طلاق از طرف مرد نیز ساده‌تر از مراحل طلاق از طرف زن است. در صورتی که آقا بخواهد همسر خود را طلاق بدهد، باید تمام حقوق خانم را به طور کامل پرداخت کند و بدون ارائه دلیل و اسناد کافی از همسر خود جدا شود.

ولی اگر خانم بخواهد از همسرش جدا شود، باید برای دادگاه دلیل محکمه‌پسند داشته باشد، از این‌رو برای جمع‌آوری این دلایل و دفاع از حق خود در دادگاه باید از کمک وکیل طلاق کمک بگیرد. اگر خانم به ازای دریافت حق طلاق مهریه خود را بخشیده باشد، روند ساده‌تری برای جدایی خواهد داشت ولی به هر حال حضور وکیل سبب تسریع و تسهیل مراحل طلاق می‌شود.

برای آشنایی بیشتر و دریافت اطلاعات تماس بهترین وکیل طلاق در تهران می‌توانید از کارشناسان حرفه‌ای موسسه حقوقی دادنیک کمک بگیرید. این متخصصان در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگو سوال شما خواهند بود. فراموش نکنید وکیلی خوب است که به تمام امور مربوط به انواع طلاق‌ها تسلط داشته باشد.

سوالات متداول

  1. آیا داشتن وکیل برای طلاق الزامی است؟

خیر، داشتن وکیل برای طلاق اجباری نیست. اما به دلیل طولانی شدن روند طلاق و پیچیدگی های پرونده، بهتر است از وکیل طلاق متخصص کمک بگیرید.

  1. هزینه وکیل برای طلاق چقدر است؟

این موضوع به پیچیدگی‌های پرونده طلاق بستگی دارد و هر وکیل نیز ممکن است هزینه مشاوره متفاوتی از دیگری داشته باشد. بنابراین نمی توان مبلغ دقیقی برای این موضوع در نظر گرفت.

5/5 - (25 امتیاز)
تیم تحریریه دادنیک

این مطلب توسط تیم تحریریه دادنیک گردآوری و منتشر شده است.
تیم تحریریه دادنیک روزانه و در جهت افزایش اطلاعات کاربران سایت، مطالب متعددی در زمینه‌های امور حقوقی خانواده، انحصار وراثت، امور وکالتی و کنسولی ایرانیان داخل و خارج از کشور منتشر می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و مشاوره با وکیل متخصص می‌توانید با کارشناسان حقوقی دادنیک در تماس باشید.

این نوشته در طلاق ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان طلاق توافقی:

ما هم با حوصله پاسخگوی شما هستیم :)

برای مشاوره رایگان طلاق توافقی:

ما هم با حوصله پاسخگوی شما هستیم :)