وکیل طلاق توافقی

در صورتی که مایل هستید، پرونده طلاق توافقی شما، بدون حضورتان در هیچ مرحله‌ ای در زمان کوتاه‌تری توسط وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادنیک انجام شود، با ما در ارتباط باشید.

مشاوره، با کارشناسان حقوقی دادنیک، رایگان است.

بدون حضور اقا و خانم در مراحل اداری

پشتیبان اختصاصی برای هر موکل و پرونده

توسط وکلای پایه‌یک و در زمان کوتاه

امکان پرداخت اقساطی و چند مرحله‌ای

برای طلاق توافقی چه باید کرد؟

اولین قدم برای طلاق توافقی این است که آقا و خانم هر دو موافق طلاق باشند و بر روی مسائل مختلف زندگی مشترک (مهریه، نفقه، حضانت فرزند و جهیزیه) به توافق برسند.

هر توافقی بر روی این موارد توسط دادگاه محترم شمرده می شود. سپس باید تصمیم گرفت که پرونده توسط وکیل پیش برود یا خود زوجین اقدام نمایند.

اگر وکلای دادنیک، وکیل طلاق توافقی زوجین باشند، فقط کافیست که به وکیل وکالت دهند و مابقی توسط وکیل و موسسه دادنیک انجام خواهد شد.

اما در صورتی که خودشان اقدام به طلاق توافقی کنند باید ابتدا در سامانه تصمیم بهزیستی ثبت نام کنند و در جلسات مشاوره اجباری طلاق (۴تا۶ جلسه) شرکت کنند و بعد از اخذ نامه مشاور، از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی، دادخواست  طلاق توافقی تنظیم کنند و منتظر جلسات رسیدگی دادگاه باشند.

تعداد جلسات رسیدگی بستگی به دادگاه و قاضی دارد.با توجه به پیچیده و زمانبر بودن روال طلاق توافقی، پیشنهاد می کنیم پرونده را با وکیل پیش ببرید.

شرایط طلاق توافقی

همان‌طور که توضیح دادیم، مهم‌ترین شرط برای انجام طلاق توافقی، رضایت و توافق زوجین (آقا و خانم) برای طلاق و جدایی است. علاوه بر این نیز زوج و زوجه باید بر سر مسائل مالی و مواردی مانند نفقه، مهریه، اجرت المثل و…. به توافق برسند که در ادامه درباره هرکدام از شرایط طلاق توافقی به طور کامل توضیح داده‌ایم.

توافقات زوجین در مسائل مشترک نیز تحت عنوان توافقنامه طلاق توافقی و با رضایت زوجین تنظیم می گرد.
طلاق توافقی با وکیل و طلاق توافقی بدون وکیل می تواند انجام شود اما همان‌‎طور که احتمالا می‌دانید با داشتن وکیل طلاق توافقی متخصص، مراحل طلاق تفاهمی سریع تر انجام می‌شود.

فرم درخواست مشاوره رایگان

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم؟

مشاوره حقوقی رایگان با کارشناسان حقوقی دادنیک از طریق تماس و چت.
جلسه تخصصی (حضوری یا آنلاین) با وکیل و مکتوب کردن توافقات.
تشکیل پرونده، ثبت دادخواست و حضور وکلا در جلسه رسیدگی و اخذ رای طلاق توافقی.
تحویل رای دادگاه به موکل و ثبت طلاق در دفترخانه (در صورت تمایل)

مراحل طلاق توافقی با وکیل

در صورتی که خانم و اقا به هر دلیل امکان حضور در مراحل اداری پرونده طلاق را نداشته باشند، می توانند به صورت قانونی به وکیل پایه یک دادگستری وکالت دهند تا مراحل طلاق توافقی بدون حضور زوجین پیش برود.


بعد از اعطا وکالت و اعلام توافقات به وکیل همه امور مانند ثبت و تقدیم دادخواست به دادگاه و شرکت در جلسات و سپس دریافت رای طلاق توسط وکیل انجام می شود.
در صورتی که به وکیل متخصص طلاق توافقی وکالت دهید که به صورت کامل از قوانین و مراحل جدید مطلع باشد طی مدت زمان کوتاه و بدون حضور شما کار به سرانجام رسیده و رای طلاق تقدیم شما می شود. برای ثبت دادنامه طلاق (اجازه دادگاه برای ثبت طلاق) هم وکیل می تواند به جای خانم و آقا در دفتر ثبت، حضور داشته باشد تا صیغه جاری و مهر طلاق در شناسنامه ها درج شود.

شما می توانید به صورت حضوری یا انلاین با وکلای موسسه حقوقی دادنیک در ارتباط باشید و همه راهنمایی های لازم در جهت انجام طلاق توافقی را از ایشان دریافت کنید. در صورتی که به وکلای این موسسه برای انجام امور طلاق وکالت دهید، بدون نیاز به حضور شما، در کمترین زمان ممکن و بر اساس توافقات شما امور جدایی انجام می شود.

در این قسمت از رادیو دادنیک درباره طلاق توافقی و مدارک مورد نیاز آن صحبت کرده ایم.

طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

بر اساس قانون رسمی کشور، افرادی که تابعیت ایرانی دارند باید برای احوال شخصیه ( ازدواج، طلاق، ارث و انحصار وراثت ) مطابق قوانین ایران اقدام کنند. با توجه به این قانون، عزیزانی که خارج از ایران زندگی می کنند و ازدواج آنها مطابق قوانین ایران به ثبت رسیده و قصد جدایی دارند، باید برای ثبت طلاق با قانون ایران اقدام کنند. در این صورت ۲ راه برای ایرانیان خارج از کشور وجود دارد.

در حالت اول باید به ایران آمده و با حضور در دفتر خدمات الکترونیک قضایی برای ثبت دادخواست و سپس حضور در داگاه برای دریافت دادنامه طلاق اقدام کنند.
در حالت دوم باید به وکیل پایه یک دادگستری در ایران وکالت دهند. برای اعطا وکالت به وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور در ایران دو روش سامانه ثنا و سامانه میخک وجود دارد.
بعد از وکالت دادن به وکیل در ایران و برگزاری جلسات به صورت آنلاین، وکیل می تواند بدون حضور زوجین و بر اساس خواسته ایشان طلاق را پیش ببرد. وکلای موسسه حقوقی دادنیک به صورت تخصصی امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور را انجام می دهند. می توانید به صورت آنلاین ازطریق اسکایپ، واتساپ یا تلگرام با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا پروسه انجام کار را به صورت شفاف برای شما توضیح دهند و راهنمایی های لازم را از ایشان کسب کنید.

نمونه دادنامه های موفق دادنیک

سوالات متداول

برای انجام طلاق توافقی زوجین باید بر سر مسائل مالی، حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، اجرت المثل و… به توافق برسند.
بله؛ در صورتی که وکالت شما به عهده وکلای موسسه حقوقی دادنیک باشد صفر تا صد مراحل طلاق توافقی بدون نیاز به حضور شما در هیچ مرحله ای در کمتر از ۳۰ روز انجام می‌شود.

همان‌طور که توضیح دادیم در این نوع طلاق همه چیز به توافق زوجین مربوط بوده و خانم می‌تواند کل مهریه را دریافت کند، بخشی از آن و یا کل مهریه را ببخشد.

در صورتی که وکلای دادنیک پرونده شما را به عهده داشته باشند شرکت در جلسات مشاوره و یا دادگاه نیازی نیست و صفر تا صد مراحل بدون نیاز به حضور شما انجام می‌شود. اما در صورتی که خودتان برای طلاق اقدام کنید، بله شرکت در جلسات مشاوره الزامی است.
خیر؛ در صورت تمایل آقا و خانم می توانند خودشان مراحل طلاق توافقی را پیگیری کنند و اجباری به این که وکیل داشته باشند وجود ندارد. اما با توجه به پیچیدگی های پرونده در صورتی که زوجین وکیل داشته باشند مراحل طلاق توافقی با سرعت و دقت بیش‎‌تری پیگیری می شود.

مدت زمان طلاق توافقی

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای آقا و خانم پیش میاید این است که طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟ مدت زمان طلاق توافقی به موارد مختلفی بستگی دارد و نمی توان زمان دقیقی برای آن مشخص کرد. به عنوان مثال شرکت در جلسات مشاوره، توافقات زوجین برای طلاق ممکن است در مدت زمان طلاق توافقی تاثیرگذار باشد.

البته به صورت کلی می‌توان گفت در صورتی که خودتان بخواهید مراحل طلاق توافقی را طی کنید؛ حدود ۶ الی ۹ ماه زمان می‌برد. اما در صورتی که وکلای موسسه حقوقی دادنیک وکالت شما را به عهده داشته باشند، طلاق توافقی بین ۲۰ الی ۶۰ روز انجام می‌شود.

توافقات طلاق توافقی

مهم‌ترین موضوع در طلاق به صورت توافقی، مذاکرات و به نتیجه رسیدن زوجین سرموضوعات مربوط توافقات مالی و غیر مالی است. توجه داشته باشید که هرتوافقی که زوجین به توافق برسند و هر دو راضی باشند دادگاه به آن احترام گذاشته و دادنامه طلاق بر همین اساس صادر می‌شود.

در ادامه چند مورد از مهم‌ترین و اساسی‌ترین توافقات را برای شما توضیح می‌دهیم. در صورتی که برای هر یک از موارد زیر نیاز به مشورت و پادرمیانی وکیل دارید می‌توانید به کارشناسان دادنیک پیام دهید.

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی بسته به این که وکیل کار را انجام دهد یا زوجین، متفاوت است. مدارک مورد نیاز برای ثبت طلاق توافقی توسط زوجین شامل موارد زیر است:

 • گواهی عدم امکان سازش
 • شناسنامه زوجین
 • تصویر کارت ملی زوجین
 • سند ازدواج و آزمایش عدم بارداری

همچنین اگر قرار باشد طلاق توسط وکیل طلاق توافقی انجام شود اصل شناسنامه زوجین، اصل سند ازدواج، تصویر کارت ملی، آزمایش عدم بارداری و قرارداد وکالتنامه تنظیمی در سامانه ثنا مورد نیاز است.

مهریه در طلاق توافقی

مهریه اصلی‌ترین توافق مالی زوجین در طلاق است که باید به آن رسیدگی شود. باورهای اشتباهی در خصوص مهریه در طلاق توافقی وجود دارد که در صورت طلاق به صورت توافقی مهریه به خانم تعلق نمی‌گیرد.

در طلاق توافقی زوجین می‌توانند هر توافقی سر مهریه داشته باشند. خانم می‌تواند با رضایت آقا مهریه خود را دریافت کند، مهریه خود را ببخشد یا قسمتی از مهریه خود را دریافت و قسمت دیگر را ببخشد. مهریه می‌تواند به صورت یکجا پرداخت شود یا به صورت اقساطی و ماهانه به حساب خانم واریز شود.

حضانت فرزند در طلاق توافقی

حضانت فرزند در طلاق توافقی از دیگر موارد مهم و قابل رسیدگی است. حضانت قانونی فرزند دختر و پسر تا ۷ سالگی با مادر است. حضانت فرزند دختر از ۷ تا ۹ سالگی با پدر و حضانت فرزند پسر از ۷ تا ۱۵ سالگی با پدر است. بعد از این سن از مدار حضانت خارج می‌شوند.

اگر خانم و آقا توافقی غیر از این موضوع داشته باشند که به مصلحت فرزند ضرری وارد نکند، می‌توانند توافق را به وکیل خود اعلام کنند.

استرداد جهیزیه در طلاق توافقی

یکی دیگر از موضوعات قابل مذاکره در طلاق توافقی استرداد جهیزیه می‌باشد. به صورت قانونی هر یک از زوجین که اسباب منزل را خریداری کرده‌ باشد، در زمان جدایی می‌تواند اسباب مورد نظر را از منزل خارج کند.

اما اگر توافقی دیگری سر این موضوع داشته باشند، قابل اجرا است فقط باید رضایت هر دو نفر لحاظ شود.

 

نفقه در طلاق توافقی

نفقه در صورتی به خانم تعلق می‌گیرد که تمکین خاص و عام را انجام داده باشد. منظور از تمکین خاص انجام امور زناشویی و منظور از تمکین عام انجام امور منزل است.

اگر توافق زوجین مبنی بر پرداخت نفقه باشد، قابل اجرا است. البته ممکن است در این مورد خانم قصد بخشیدن مقداری از نفقه و یا کل آن را دارا باشد که با توجه به این که طلاق به صورت تفاهمی است، هر تصمیمی که طرفین باهم توافق کرده باشند قابل اجرا است.

اجرت المثل در طلاق توافقی

یکی از حقوق زن بعد از طلاق، اجرت المثل ایام زوجیت است. اجرت المثل برای انجام اموری از منزل که وظیفه ی شرعی زن نبوده است به ایشان تعلق می‌گیرد.

مانند باقی مواردی که گفتیم، میزان اجرت المثل در طلاق توافقی نیز به توافقات بین زوج و زوجه بستگی دارد و زن و مرد باید باهم به توافق برسند. همچنین زن می‌تواند اجرت المثل را ببخشد و یا می‌توانند تعیین میزان آن را به عهده کارشناس دادگاه بگذارند. 

طلاق توافقی بدون مشاوره

همان‌طور که در عناوین قبل توضیح دادیم اگر زوجین طلاق توافقی بدون وکیل را انجام دهند باید در جلسات مشاوره بهزیستی شرکت کنند تا گواهی عدم امکان سازش را دریافت کنند.

اما اگر قرار باشد وکیل طلاق توافقی از موسسه دادنیک پرونده را پیش ببرد، دیگر نیاز به حضور زوجین در جلسات مشاوره نمی‌باشد چرا که وکیل به جای زوجین در جلسات حضور پیدا کرده و گواهی را دریافت می‌کند.

جلسات مشاوره بین ۴ تا ۸ جلسه (بسته به نظر مشاور) می‌باشد که حضور هر دو نفر در این جلسات اجباری است.

طلاق توافقی در دوران عقد

طلاق در دوران عقد می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در مقاله طلاق در دوران عقد و طلاق در دوران عقد چقدر طول می کشد، به طور کامل در این باره توضیح دادیم.

اما به طور خلاصه باید بدانید که منظور از طلاق توافقی در دوران عقد زمانی است که زن و مرد به هم محرم هستند و صیغه ازدواج بین آن‌ها جاری شده است اما هنوز در یک خانه زندگی نمی‌کنند.

در مقاله مهریه دختر باکره نیز توضیح داده‌ایم که اگر دختر دوشیزه باشد و طلاق در شرایط باکره بودن انجام شود؛ نصف مهریه به ایشان تعلق می‌گیرد و در غیر این صورت مهریه به طور کامل به خانم تعلق می‌گیرد.

در طلاق توافقی در دوران عقد و نامزدی نیز همه مسائل مشترک بین زن و مرد که گفته شد به توافق طرفین بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید. 

طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می‌شود که هم خانم و هم آقا راضی به طلاق هستند و باید بر سر موضوعاتی مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه به توافق برسند.

آزمایش عدم بارداری

برای انجام طلاق توافقی، آزمایش عدم بارداری نیز باید از طرف زن انجام شود و از عدم بارداری خانم مطمئن شوند. معمولاً هنگام ثبت طلاق و یا هنگام قبل از صدور رای طلاق، زوجه باید با مراجعه به آزمایشگاه یا پزشکی قانونی، درخواست گواهی عدم بارداری داشته باشند و گواهی را به دادگاه و دفتر طلاق ارائه کند.

متن دادخواست طلاق توافقی

ریاست محترم دادگاه های خانواده ……….

با سلام احتراما به استحضار می رساند که اینجانبان بر طبق سند نکاحیه شماره…. دفتر خانه…. ……….در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم ولی به دلیل اختلافات فی ما بین از دادگاه تقاضای طلاق توافقی داریم و در این راستا از کل مهریه که ……….سکه بهار آزادی می باشد …………سکه در قبال طلاق از جانب زوجه بذل می شود و زوج قبول بذل دارد و ………..سکه باقی مانده به صورت ماهانه ………..سکه پرداخت می گردد. فرزند مشترک ……………… ساله در حضانت ………………. است و نفقه ایشان ماهانه …………هزار تومان برعهده زوج می باشد. جهیزیه زوجه تا قبل از اجرای صیغه طلاق مسترد خواهد شد. زوجین دیگر ادعایی نسبت به هم ندارند لذا صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.

وکیل خانم برای طلاق

اگر به دنبال وکیل خانم برای طلاق هستید یا وکیل طلاق توافقی در تهران هستید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با توجه به خواسته شما نسبت به وکیل مورد نظر برای شما وقت تنظیم کنیم.

هزینه طلاق توافقی

 

هزینه طلاق توافقی

برای انجام طلاق توافقی، هزینه مواردی مانند هزینه ثبت دادخواست، هزینه مشاوره خانواده، هزینه آزمایش بارداری، هزینه طلاق در محضر پرداخت شود.

البته هزینه طلاق توافقی با وکیل به پیچیدگی‌های پرونده شما مربوط می‌شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره هزینه طلاق توافقی پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

عدم حضور زوجین در دفتر خانه و دادگاه

زمانی که دادنامه طلاق توافقی صادر می‌شود به این معنا است که دادگاه اجازه رسمی مبنی بر جاری شدن صیغه طلاق در دفتر طلاق را صادر کرده است.

امکان حضور وکیل در این مرحله نیز وجود دارد. باری این کار می‌توانید بعد از دریافت دادنامه طلاق خواسته خود را به وکیل اعلام کنید تا به جای خانم و آقا یا یکی از طرفین، وکیل در دفترخانه حضور پیدا کند.

وکیل آنلاین برای طلاق

زمانی که دادنامه طلاق توافقی صادر می‌شود به این معنا است که دادگاه اجازه رسمی مبنی بر جاری شدن صیغه طلاق در دفتر طلاق را صادر کرده است.

امکان حضور وکیل در این مرحله نیز وجود دارد. برای این کار می‌توانید بعد از دریافت دادنامه طلاق خواسته خود را به وکیل اعلام کنید تا به جای خانم و آقا یا یکی از طرفین، وکیل در دفترخانه حضور پیدا کند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

۵/۵ - (۵۳ امتیاز)

139 دیدگاه برای “وکیل طلاق توافقی

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات کامل با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 1. منوچهری گفته:

  دو سال پیش با طلاق توافقی جداشدیم و قرار شد که من مهریمو از آقا بصورت دوره ای بگیرم. هر دو ماه یک سکه. الان سه ماهی هست که پرداخت نکردن و میخوام بدونم وکیل طلاق توافقی تو این زمینه میتونه کمک کنه و شکایت ثبت کنه؟

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات کامل با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 2. ناشناس گفته:

  بهترین وکیل طلاق توافقی که به من معرفی شد توی موسسه شما بود با یک جلسه کار من رو انجام دادن ممنونم.

 3. راضیه محمودی گفته:

  خیلی مهمه که وکیل طلاق توافقی که کار رو قبول میکنه حواسش به قضیه جهیزیه هم باشه…

 4. مهسا براتی گفته:

  سلام وکیل طلاق توافقی میتونه درباره ی خساراتی که به جهیزیه خورده کاری بکنه؟

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 5. مهشید امامی گفته:

  واقعا یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکیل های طلاق توافقی رو توی دادنیک دیدم… بعد از مراجعه به چندین موسسه مختلف با وجدان و با اخلاق بودن .

 6. یاشار گفته:

  سلام این شماره ای که برای مشاوره گذاشتین به وکیل طلاق توافقی وصل میشه؟
  من میخوام با یه وکیل صحبت کنم در این خصوص/

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 7. شکیبا گفته:

  بسیار سپاس گذارم از وکیل طلاق توافقی موسسه شما|، خیلی با حوثله و صبورانه من رو همراهی کردن توی این پروسه سخت.

 8. مژگان گفته:

  وکیل طلاق توافقی میتونه وضعیت حضانت بعد از طلاق رو هم مشخص بکنه؟ من یه پسر 4 ساله دارم.

 9. نازنین گفته:

  سلام
  من مهریمو بخشیدم اما نمیخوام از طرف من طلاق صورت بگیره چون با شوهرم فامیلیم برای طلاق توافقی هم نمیدونم از کجا شروع کنم میشه کمک کنید؟

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 10. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام همسر من برای جلسه توافق راضی نمیشه. خودم میتونم تنها بیام موسسه شما بابت طلاق توافقی؟

 11. پرستو گفته:

  وکیل طلاق توافقی من از مجموعه شما بودش خیل راضی بودم کارم به سرعت پیش رفت بدون اتلاف وقت

 12. ناشناس گفته:

  من از وکلای مجموعه شما برای طلاق توافقی کمک گرفتم هرچند منجر به آشتی شد اما واقعا صبور و کار بلد هستید.

 13. ناشناس گفته:

  وکیل طلاق توافقی فقط تجربه بیشتری توی این زمینه داره لزوما لازم نیست وکیل تخصصی بگیرید

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 14. مهدیه علیاری گفته:

  وقتی همه مراحل همیناست که نوشتین چرا باید وکیل بگیریم برای طلاق توافقی

 15. فرشته گفته:

  خیلی ممنون از تیم خوب دادنیک
  من بنا به دلایلی نتونستم با شما ادامه بدم اما واقعا خدماتتون در خصوص طلاق توافقی عالی هست.

 16. فرشته منصوری گفته:

  سلام
  من واقعا ازینکه موسسه شما رو برای طلاق توافقی انتخاب کردم راضیم. خدا قوت به تیمتون

 17. سارا گفته:

  سلام من میخوام قبل از طلاق توافقی مهریمو بذارماجرا
  در این مورد وکیل طلاق توافقی میتونه بهم کمک کنه؟

 18. ناشناس گفته:

  موسسه دادنیک رو یکی از دوستانم معرفی کرد جلسه میخوام با وکیل طلاق توافقی موسستون لطفا.

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تیم حقوقی دادنیک تماس بگیرید.

 19. ناشناس گفته:

  سلام
  من از وکیل مجموعه شما برای انحصار وراثت مشاورع گرفتم انفذر راضی بودم که میخوام برای طلاق توافقی خواهرم معرفیتون کنم

 20. ناشناس گفته:

  سلام من سال پیش اومدم دادنیک. یه وکیل خیلی خوب داشتین خانم معماری فکرکنم برای طلاق توافقی. اون زمان درگیر مسائل خونوادگی نبودم الان برام مشکل پیش آمده میخواستم بدونم هستن هنوز؟ از کجا پیداشون کنم؟

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   بله امکان برگذاری جلسه با خانم معماری هست. با مشاورین تیم دادنیک هماهنگ کنید.

 21. مهتاب طاهریان گفته:

  من وکیل طلاق توافقی رو از موسسه شما انتخاب کردم بسیار راضی بودم و توصیه میکنم هرکی تصمیم داره جدا شه ذره ای تعلل نکنه/

 22. ناشناس گفته:

  سلام برای طلاق توافقی اگر اصل شناسنامه موجود نباشه امکان پذیر نیست؟ درخواست المثنی دادم خیلی وقته

 23. سادات موسوی گفته:

  موسسه شما تهران هست از شهرستان بخوام وکیل برای طلاق توافقی بگیرم وکلای شما قبول میکنن بیان؟

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   سلام، وقت شما بخیر
   بله یک وکیل برای آقا و یک وکیل برای خانم نیاز هست که صفر تا صد پروسه بدون نیاز به حضور شما انجام می شود.

 24. نجمه آذری گفته:

  از دادنیک تشکر میکنم واقعا ممنونم بابت وکیل طلاقم بی نهایت لطف داشتن و صادقانه کارمو انجام دادن.

 25. معینیفر گفته:

  سلام شوهر من راضی به طلاق توافقی هست اما برای جلسه توافق نمیاد. میتونم فقط خودم بیام موسسه شما؟

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   درود
   برای طلاق توافقی حضور زوجین در موسسه برای عقد قرارداد الزامی است.

 26. حانیه گفته:

  وکلای دادنیک در چه مدت زمانی میتونند طلاق رو بگیرند من و همسرم می‌خوایم طلاق بگیریم و من هرچه زودتر باید برم خارج از کشور و سرعت خیلی برام مهمه

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   سلام، وقت شما بخیر
   در صورتی که طلاق توافقی باشد، طلاق ظرف مدت 20 تا 60 روز انجام می شود.

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   سلام، وقت شما بخیر
   در صورتی که پرونده شما با دادنیک باشد یک وکیل برای شما و یک وکیل برای همسرتان در نظر گرفته می شود.

 27. راد گفته:

  سلام آیا در طلاق توافقی با وکیل باید زوج وکالت(حق طلاق) به زوجه در دفترخانه بدهد یا خیر

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   سلام، وقت شما بخیر
   در طلاق توافقی هر دو طرف برای جدایی راضی هستند و نیازی به حق طلاق نیست.

 28. حسینی گفته:

  سلام وقت بخیر یه رای خانواده اومده برامون میخوام وکیل نگاه کنه اوکی بود انجام بشه

  • Avatar photo
   تیم تحریریه دادنیک گفته:

   سلام، وقت شما بخیر
   لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 29. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت شما بخیر
  در صورت اثبات این موضوع می توانید برای مهریه اقدام کنید.

 30. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت شما بخیر
  برای ارتباط با کارشناسان حقوقی دادنیک می توانید از طریق واتساپ، تلگرام و یا شماره تماس درج شده داخل سایت اقدام نمایید.
  در صورت تمایل کارشناسان حقوقی جلسه با وکیل را برای شما تنظیم می کنند.

 31. مارال سعیدی گفته:

  وقت بخیر
  همسر من برای فرار از مهریه تمام اموالش رو به یک از دوستانش واگذار کرده من باید چیکار کنم الان؟؟

 32. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  بله وکلای دادنیک هم آقا هستن و هم خانم! برای هماهنگی لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید

 33. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

 34. فرزانه اسدی گفته:

  درود.
  به دنبال وکیل پایه یک دادگستری هستم و (ترجیحا خانم) که باهاشون راحتتر باشم.
  میتونید کمکی کنید؟

 35. ....... گفته:

  سلام خسته نباشین
  برای حق الوکاله پرداخت اقساطی هم دارین واقعا؟عالیه.. از چه طریق میتونم وقت مشاوره بگیرم با شما؟

 36. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  ارث درصورتی که در سند ازدواج ذکر شده باشد بله تعلق میگیرد.
  نفقه خیر تعلق نمی گیرد.

 37. سارا گفته:

  همسرم حدودا ۷ ماه پیش تقاضای طلاق داده بعد دوباره رفته پس گرفته
  الان میتونه دوباره اقدام کنه؟

 38. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  بله با تهیه یک لیست و حضور 2 شاهد می توانید جهیزیه خود را ببرید.

 39. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  بله می توانید اسم ایشان را از شناسنامه پاک کنید. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

 40. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  برای طلاق با داشتن وکالت در طلاق حتما باید وکیل داشته باشید.پ
  در صورتی که به راهنمایی بیش‌تری نیاز دارید با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

 41. پرنیان گفته:

  سلام خسته نباشید
  دختر ۲۰ ساله‌ای هستم که حدودا دو ماهه عقد کردم و الان میخوایم توافقی جدا بشیم.
  چون من هنوز باکره هستم میتونم درخواست بدم اسم ایشون رو از شناسنامم پاک کنن؟
  شما میتونین کمکم کنید؟

 42. Nafas ghanbari گفته:

  سلام
  اگه حق طلاق رو داشته باشم بازم احتیاج هست که وکیل بگیرم برای دادگاه ؟

 43. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت بخیر
  خواهش می کنیم. خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم 🙂

 44. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  مشاوره با کارشناسان حقوقی دادنیک به صورت رایگان هست

 45. یاسمن گفته:

  سلام
  من و شوهرم تصمیم داریم جدا بشیم‌
  من میتونم الان جهیزیمو ببرم یا بعد از دادگاه ؟

 46. Aida kheibari گفته:

  وقت بخیر من از شما مشاوره گرفتم و خیلی رضایت داشتم
  کامنت گذاشتم دوستان هم ببینن. از تیم حرفه‌ای دادنیک هم خیلی تشکر میکنم.

 47. فرزاد گفته:

  سلام وقت بخیر
  اگر وکالت تام طلاق به خانوم داده باشم می‌تونم ابطالش کنم یا نه؟ وکالت بلاعزله

 48. delaram koohi گفته:

  سلام، وقت بخیر
  خیلی متاسفم، شما می‌تونید با همکاران من در دادنیک تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند.

 49. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت بخیر
  عذر خواهی میکنم بابت اینکه دیر جواب دادم
  برای اینکه طلاق توافقی ظرف مدت کوتاهی انجام بشه میتونید با وکلای دادنیک همکاری داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در تماس باشید.

 50. مریم گفته:

  برای طلاق توافقی زوجین مسن چگونه یک ماهه یا دو ماهه تمام کنیم لطفا سریع جواب بدین

 51. مینا محمدی گفته:

  خودت رو بی تفاوت نشون بده اگر نقطه ضعفت رو بفهمه بأختی. بهش بگو اصلا مهم نیست از حلالم بوده

 52. جواد گفته:

  سلام من می خواستم از همسرم جدا بشم دیگه احترام عزت بین ما نمونده روح ما پیش هم باز شده دیگه طاقط زندگی کردنو ندارم

 53. بهار گفته:

  سلام
  دوساله نامزدم هرسه ماه قهر میکنه میخواد جدا بشیم منم باکره نیستم نمیخوام کسی بفهمه اگه بابام بفهمه سکته میکنه چیکارکنم به نظرتون؟؟
  توروخدا جواب بدین

  • مهشید گفته:

   عزیزم منم مثل تو بودم بابام فهمید مامانم فهمید مجبورم کردن به خاطر این قضیه عروسی کنم
   ولی به خدا نمی ارزه حتی اگه اینجوری هم باشی باید طلاق بگیری
   الان من سه سال از عروسیم گذشته و دارم طلاق میگیرم
   شوهرم مثل زنا ادا در می‌آورد قهر می‌کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *