وکیل طلاق توافقی

اگر به دنبال وکیل برای طلاق توافقی هستید؛ می‌توانید از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی با کارشناسان حقوقی موسسه دادنیک جهت مشاوره آنلاین در ارتباط باشید تا بهترین وکیل برای طلاق توافقی را به شما معرفی کنند. طلاق توافقی با وکیل در مدت زمان بسیار کمی و بدون حضور شما انجام می‌شود.

برای مشاوره رایگان طلاق توافقی، بدون نیاز به حضور خانم و آقا در کمترین زمان، از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

بدون حضور اقا و خانم در مراحل اداری

پشتیبان اختصاصی برای هر موکل و پرونده

توسط وکلای پایه‌یک و در زمان کوتاه

امکان پرداخت اقساطی و چند مرحله‌ای

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی را می توان سریع‌ترین روش طلاق زوجین دانست. در طلاق توافقی آقا و خانم هردو برای جدایی و درخواست طلاق رضایت دارند و با توافق یکدیگر قصد طلاق دارند. در طلاق توافقی همان‌طور که از نام آن پیداست، زن و مرد باید روی تمام مسائل از جمله مهریه، نفقه، اجرت المثل و تمام مسائل مشترک توافق کنند. 

اگر به دنبال وکیل برای طلاق هستید می‌توانید از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی با کارشناسان حقوقی موسسه دادنیک جهت مشاوره آنلاین طلاق توافقی در ارتباط باشید تا بهترین وکیل طلاق توافقی را به شما معرفی کنند.

برای طلاق توافقی چه باید کرد؟

شاید این سوال برای همه زوجینی که قصد جدایی دارند پیش آید که برای طلاق توافقی چه باید کرد؟ قدم اول برای طلاق به صورت توافقی مذاکره و به توافق رسیدن زوجین سر موضوعات مربوط به طلاق است. در طلاق به صورت توافقی دادگاه به تمامی توافقات زوجین احترام می‌گذارد. لذا هر توافقی که سرموضوعات مهریه، نفقه، حضانت فرزند یا استرداد جهیزیه را دارید به وکیل خود اعلام کنید. بعد از نهایی شدن توافقات شاید این سوال برای زوجین پیش آید که برای طلاق توافقی کجا برویم؟

اگر قرار است بدون وکیل برای جدایی اقدام کنید باید در سامانه تصمیم ثبت نام کنید تا در جلسات مشاوره حضور پیدا کنید. اما اگر قرار است وکیل طلاق توافقی کار شما را انجام دهد می‌توانید با کارشناسان دادنیک هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

شرایط طلاق توافقی

همان‌طور که توضیح دادیم، مهم‌ترین شرط برای انجام طلاق توافقی، رضایت و توافق زوجین (آقا و خانم) برای طلاق و جدایی است. علاوه بر این نیز زوج و زوجه باید بر سر مسائل مالی و مواردی مانند نفقه، مهریه، اجرت المثل و…. به توافق برسند که در ادامه درباره هرکدام از شرایط طلاق توافقی به طور کامل توضیح داده‌ایم. توافقات زوجین در مسائل مشترک نیز تحت عنوان توافقنامه طلاق توافقی و با رضایت زوجین تنظیم می گرد.

طلاق توافقی با وکیل و طلاق توافقی بدون وکیل می تواند انجام شود اما همان‌‎طور که احتمالا می‌دانید با داشتن وکیل طلاق توافقی متخصص، مراحل طلاق تفاهمی سریع تر انجام می‌شود.

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم؟

مشاوره حقوقی رایگان با کارشناسان حقوقی دادنیک از طریق تماس و چت.

جلسه تخصصی (حضوری یا آنلاین) با وکیل و مکتوب کردن توافقات.

تشکیل پرونده، ثبت دادخواست و حضور وکلا در جلسه رسیدگی و اخذ رای طلاق توافقی.

تحویل رای دادگاه به موکل و ثبت طلاق در دفترخانه (در صورت تمایل)

مراحل طلاق توافقی

مراحل طلاق توافقی به دو صورت قابل پیگیری و انجام است. شما می توانید برای طلاق توافقی بدون وکیل اقدام کنید و تمام مراحل جدایی را خودتان پیش ببرید. همچنین می توانید برای پرونده طلاق توافقی با وکیل مناسب مشورت کنید و دادخواست طلاق تفاهمی را به وکیل خود بسپارید.

طلاق توافقی بدون وکیل

برای انجام طلاق توافقی بدون وکیل، ابتدا باید در سامانه تصمیم ثبت نام کنید. سپس مرد و زن باید در جلسات مشاوره خانواده شرکت کنند. این جلسات بین ۲ تا ۸ جلسه متغیر است. سپس نوبت به شرکت در جلسات دادگاه می رسد تا خانم و آقا بتوانند دادنامه طلاق توافقی را دریافت کنند. دادنامه به معنی اجازه رسمی دادگاه برای اجرای صیغه طلاق است که ۹۰ روز اعتبار دارد. طی این مدت سه ماه زوجین می توانند برای ثبت طلاق و درج مهر در شناسنامه، به دفتر ثبت طلاق مراجعه کنند. معمولا مراحل طلاق توافقی بدون وکیل حدود ۶ الی ۹ ماه به طول می‌انجامد.

به صورت کلی می‌توان گفت مراحل طلاق توافقی بدون وکیل شامل موارد زیر می شود:

 • توافق بین خانم و آقا
 • ثبت نام در سامانه ثنا
 • ثبت نام در سامانه تصمیم
 • ثبت دادخواست طلاق توافقی
 • شرکت در جلسات مشاوره
 • صدور رای گواهی عدم امکان سازش
 • جاری شدن صیغه طلاق

برای پیگیری طلاق توافقی بدون وکیل باید هزینه هایی از قبیل ثبت دادخواست طلاق توافقی، هزینه مشاوره دادگاه خانواده، هزینه گواهی عدم بارداری پرداخت شود.

در این قسمت از رادیو دادنیک درباره طلاق توافقی و مدارک مورد نیاز آن صحبت کرده ایم.

طلاق توافقی با وکیل

در صورتی که خانم و اقا به هر دلیل امکان حضور در مراحل اداری پرونده طلاق را نداشته باشند، می توانند به صورت قانونی به وکیل پایه یک دادگستری وکالت دهند تا به جای ایشان امور جدایی را انجام دهند. برای این کار نیاز است که زوجین به وکیل مورد نظر خود از طریق سامانه ثنا (متعلق به قوه قضاییه) وکالت دهند. توجه داشته باشید این وکالت فقط اختیارات طلاق را به وکیل می دهد. وکیل امکان ادعای وکالت برای هیچ پرونده ی دیگری را ندارد.
بعد از اعطا وکالت و اعلام توافقات به وکیل همه امور مانند ثبت و تقدیم دادخواست به دادگاه و شرکت در جلسات و سپس دریافت رای طلاق توسط وکیل انجام می شود.
در صورتی که به وکیل متخصص طلاق توافقی وکالت دهید که به صورت کامل از قوانین و مراحل جدید مطلع باشد طی مدت زمان کوتاه و بدون حضور شما کار به سرانجام رسیده و رای طلاق تقدیم شما می شود. برای ثبت دادنامه طلاق (اجازه دادگاه برای ثبت طلاق) هم وکیل می تواند به جای خانم و آقا در دفتر ثبت، حضور داشته باشد تا صیغه جاری و مهر طلاق در شناسنامه ها درج شود.

شما می توانید به صورت حضوری یا انلاین با وکلای موسسه حقوقی دادنیک در ارتباط باشید و همه راهنمایی های لازم در جهت انجام طلاق توافقی را از ایشان دریافت کنید. در صورتی که به وکلای این موسسه برای انجام امور طلاق وکالت دهید، بدون نیاز به حضور شما، در کمترین زمان ممکن و بر اساس توافقات شما امور جدایی انجام می شود.

طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

بر اساس قانون رسمی کشور، افرادی که تابعیت ایرانی دارند باید برای احوال شخصیه ( ازدواج، طلاق، ارث و انحصار وراثت ) مطابق قوانین ایران اقدام کنند. با توجه به این قانون، عزیزانی که خارج از ایران زندگی می کنند و ازدواج آنها مطابق قوانین ایران به ثبت رسیده و قصد جدایی دارند، باید برای ثبت طلاق با قانون ایران اقدام کنند. در این صورت ۲ راه برای ایرانیان خارج از کشور وجود دارد.

در حالت اول باید به ایران آمده و با حضور در دفتر خدمات الکترونیک قضایی برای ثبت دادخواست و سپس حضور در داگاه برای دریافت دادنامه طلاق اقدام کنند.
در حالت دوم باید به وکیل پایه یک دادگستری در ایران وکالت دهند. برای اعطا وکالت به وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور در ایران دو روش سامانه ثنا و سامانه میخک وجود دارد.
بعد از وکالت دادن به وکیل در ایران و برگزاری جلسات به صورت آنلاین، وکیل می تواند بدون حضور زوجین و بر اساس خواسته ایشان طلاق را پیش ببرد. وکلای موسسه حقوقی دادنیک به صورت تخصصی امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور را انجام می دهند. می توانید به صورت آنلاین ازطریق اسکایپ، واتساپ یا تلگرام با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا پروسه انجام کار را به صورت شفاف برای شما توضیح دهند و راهنمایی های لازم را از ایشان کسب کنید.

مدت زمان طلاق توافقی

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای آقا و خانم پیش میاید این است که طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟ مدت زمان طلاق توافقی به موارد مختلفی بستگی دارد و نمی توان زمان دقیقی برای آن مشخص کرد. به عنوان مثال شرکت در جلسات مشاوره، توافقات زوجین برای طلاق ممکن است در مدت زمان طلاق توافقی تاثیرگذار باشد.

البته به صورت کلی می‌توان گفت در صورتی که خودتان بخواهید مراحل طلاق توافقی را طی کنید؛ حدود ۶ الی ۹ ماه زمان می‌برد. اما در صورتی که وکلای موسسه حقوقی دادنیک وکالت شما را به عهده داشته باشند، مدت زمان طلاق توافقی بین ۱۰ الی ۲۰ روز انجام می‌شود.

توافقات طلاق توافقی

مهم‌ترین موضوع در طلاق به صورت توافقی، مذاکرات و به نتیجه رسیدن زوجین سرموضوعات مربوط توافقات مالی و غیر مالی است. توجه داشته باشید که هرتوافقی که زوجین به توافق برسند و هر دو راضی باشند دادگاه به آن احترام گذاشته و دادنامه طلاق بر همین اساس صادر می‌شود.

در ادامه چند مورد از مهم‌ترین و اساسی‌ترین توافقات را برای شما توضیح می‌دهیم. در صورتی که برای هر یک از موارد زیر نیاز به مشورت و پادرمیانی وکیل دارید می‌توانید به کارشناسان دادنیک پیام دهید.

طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می‌شود که هم خانم و هم آقا راضی به طلاق هستند و باید بر سر موضوعاتی مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه به توافق برسند.

مهریه در طلاق توافقی

مهریه اصلی‌ترین توافق مالی زوجین در طلاق است که باید به آن رسیدگی شود. باورهای اشتباهی در خصوص مهریه در طلاق توافقی وجود دارد که در صورت طلاق به صورت توافقی مهریه به خانم تعلق نمی‌گیرد. در طلاق توافقی زوجین می‌توانند هر توافقی سر مهریه داشته باشند. خانم می‌تواند با رضایت آقا مهریه خود را دریافت کند، مهریه خود را ببخشد یا قسمتی از مهریه خود را دریافت و قسمت دیگر را ببخشد. مهریه می‌تواند به صورت یکجا پرداخت شود یا به صورت اقساطی و ماهانه به حساب خانم واریز شود.

حضانت فرزند در طلاق توافقی

حضانت فرزند در طلاق توافقی از دیگر موارد مهم و قابل رسیدگی است. حضانت قانونی فرزند دختر و پسر تا ۷ سالگی با مادر است. حضانت فرزند دختر از ۷ تا ۹ سالگی با پدر و حضانت فرزند پسر از ۷ تا ۱۵ سالگی با پدر است. بعد از این سن از مدار حضانت خارج می‌شوند. اگر خانم و آقا توافقی غیر از این موضوع داشته باشند که به مصلحت فرزند ضرری وارد نکند، می‌توانند توافق را به وکیل خود اعلام کنند.

استرداد جهیزیه در طلاق توافقی

یکی دیگر از موضوعات قابل مذاکره در طلاق توافقی استرداد جهیزیه می‌باشد. به صورت قانونی هر یک از زوجین که اسباب منزل را خریداری کرده‌ باشد، در زمان جدایی می‌تواند اسباب مورد نظر را از منزل خارج کند. اما اگر توافقی دیگری سر این موضوع داشته باشند، قابل اجرا است فقط باید رضایت هر دو نفر لحاظ شود.

استرداد جهیزیه در طلاق توافقی

نفقه در طلاق توافقی

نفقه در صورتی به خانم تعلق می‌گیرد که تمکین خاص و عام را انجام داده باشد. منظور از تمکین خاص انجام امور زناشویی و منظور از تمکین عام انجام امور منزل است. اگر توافق زوجین مبنی بر پرداخت نفقه باشد، قابل اجرا است. البته ممکن است در این مورد خانم قصد بخشیدن مقداری از نفقه و یا کل آن را دارا باشد که با توجه به این که طلاق به صورت تفاهمی است، هر تصمیمی که طرفین باهم توافق کرده باشند قابل اجرا است.

اجرت المثل در طلاق توافقی

یکی از حقوق زن بعد از طلاق، اجرت المثل ایام زوجیت است. اجرت المثل برای انجام اموری از منزل که وظیفه ی شرعی زن نبوده است به ایشان تعلق می‌گیرد. مانند باقی مواردی که گفتیم، میزان اجرت المثل در طلاق توافقی نیز به توافقات بین زوج و زوجه بستگی دارد و زن و مرد باید باهم به توافق برسند. همچنین زن می‌تواند اجرت المثل را ببخشد و یا می‌توانند تعیین میزان آن را به عهده کارشناس دادگاه بگذارند. 

نمونه دادنامه های موفق دادنیک

طلاق توافقی بدون مشاوره

همان‌طور که در عناوین قبل توضیح دادیم اگر زوجین طلاق توافقی بدون وکیل را انجام دهند باید در جلسات مشاوره بهزیستی شرکت کنند تا گواهی عدم امکان سازش را دریافت کنند. اما اگر قرار باشد وکیل طلاق توافقی از موسسه دادنیک پرونده را پیش ببرد، دیگر نیاز به حضور زوجین در جلسات مشاوره نمی‌باشد چرا که وکیل به جای زوجین در جلسات حضور پیدا کرده و گواهی را دریافت می‌کند.

جلسات مشاوره بین ۴ تا ۸ جلسه (بسته به نظر مشاور) می‌باشد که حضور هر دو نفر در این جلسات اجباری است.

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی بسته به این که وکیل کار را انجام دهد یا زوجین، متفاوت است. مدارک مورد نیاز برای ثبت طلاق توافقی توسط زوجین شامل موارد زیر است:

 • گواهی عدم امکان سازش
 • شناسنامه زوجین
 • تصویر کارت ملی زوجین
 • سند ازدواج و آزمایش عدم بارداری

همچنین اگر قرار باشد طلاق توسط وکیل طلاق توافقی انجام شود اصل شناسنامه زوجین، اصل سند ازدواج، تصویر کارت ملی، آزمایش عدم بارداری و قرارداد وکالتنامه تنظیمی در سامانه ثنا مورد نیاز است.

سوالات متداول

برای انجام طلاق توافقی زوجین باید بر سر مسائل مالی، حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، اجرت المثل و… به توافق برسند.
بله؛ در صورتی که وکالت شما به عهده وکلای موسسه حقوقی دادنیک باشد صفر تا صد مراحل طلاق توافقی بدون نیاز به حضور شما در هیچ مرحله ای در کمتر از ۳۰ روز انجام می‌شود.

همان‌طور که توضیح دادیم در این نوع طلاق همه چیز به توافق زوجین مربوط بوده و خانم می‌تواند کل مهریه را دریافت کند، بخشی از آن و یا کل مهریه را ببخشد.

در صورتی که وکلای دادنیک پرونده شما را به عهده داشته باشند شرکت در جلسات مشاوره و یا دادگاه نیازی نیست و صفر تا صد مراحل بدون نیاز به حضور شما انجام می‌شود. اما در صورتی که خودتان برای طلاق اقدام کنید، بله شرکت در جلسات مشاوره الزامی است.
خیر؛ در صورت تمایل آقا و خانم می توانند خودشان مراحل طلاق توافقی را پیگیری کنند و اجباری به این که وکیل داشته باشند وجود ندارد. اما با توجه به پیچیدگی های پرونده در صورتی که زوجین وکیل داشته باشند مراحل طلاق توافقی با سرعت و دقت بیش‎‌تری پیگیری می شود.
برای انجام طلاق توافقی زوجین باید بر سر مسائل مالی، حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، اجرت المثل و… به توافق برسند.
بله؛ در صورتی که وکالت شما به عهده وکلای موسسه حقوقی دادنیک باشد صفر تا صد مراحل طلاق توافقی بدون نیاز به حضور شما در هیچ مرحله ای در کمتر از ۳۰ روز انجام می‌شود.

همان‌طور که توضیح دادیم در این نوع طلاق همه چیز به توافق زوجین مربوط بوده و خانم می‌تواند کل مهریه را دریافت کند، بخشی از آن و یا کل مهریه را ببخشد.

در صورتی که وکلای دادنیک پرونده شما را به عهده داشته باشند شرکت در جلسات مشاوره و یا دادگاه نیازی نیست و صفر تا صد مراحل بدون نیاز به حضور شما انجام می‌شود. اما در صورتی که خودتان برای طلاق اقدام کنید، بله شرکت در جلسات مشاوره الزامی است.
خیر؛ در صورت تمایل آقا و خانم می توانند خودشان مراحل طلاق توافقی را پیگیری کنند و اجباری به این که وکیل داشته باشند وجود ندارد. اما با توجه به پیچیدگی های پرونده در صورتی که زوجین وکیل داشته باشند مراحل طلاق توافقی با سرعت و دقت بیش‎‌تری پیگیری می شود.

طلاق توافقی در دوران عقد

طلاق در دوران عقد می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در مقاله طلاق در دوران عقد و طلاق در دوران عقد چقدر طول می کشد، به طور کامل در این باره توضیح دادیم. اما به طور خلاصه باید بدانید که منظور از طلاق توافقی در دوران عقد زمانی است که زن و مرد به هم محرم هستند و صیغه ازدواج بین آن‌ها جاری شده است اما هنوز در یک خانه زندگی نمی‌کنند.

در مقاله مهریه دختر باکره نیز توضیح داده‌ایم که اگر دختر دوشیزه باشد و طلاق در شرایط باکره بودن انجام شود؛ نصف مهریه به ایشان تعلق می‌گیرد و در غیر این صورت مهریه به طور کامل به خانم تعلق می‌گیرد. در طلاق توافقی در دوران عقد و نامزدی نیز همه مسائل مشترک بین زن و مرد که گفته شد به توافق طرفین بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید. 

آزمایش عدم بارداری

برای انجام طلاق توافقی، آزمایش عدم بارداری نیز باید از طرف زن انجام شود و از عدم بارداری خانم مطمئن شوند. معمولاً هنگام ثبت طلاق و یا هنگام قبل از صدور رای طلاق، زوجه باید با مراجعه به آزمایشگاه یا پزشکی قانونی، درخواست گواهی عدم بارداری داشته باشند و گواهی را به دادگاه و دفتر طلاق ارائه کند.

متن دادخواست طلاق توافقی

ریاست محترم دادگاه های خانواده ……….

با سلام احتراما به استحضار می رساند که اینجانبان بر طبق سند نکاحیه شماره…. دفتر خانه…. ……….در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم ولی به دلیل اختلافات فی ما بین از دادگاه تقاضای طلاق توافقی داریم و در این راستا از کل مهریه که ……….سکه بهار آزادی می باشد …………سکه در قبال طلاق از جانب زوجه بذل می شود و زوج قبول بذل دارد و ………..سکه باقی مانده به صورت ماهانه ………..سکه پرداخت می گردد. فرزند مشترک ……………… ساله در حضانت ………………. است و نفقه ایشان ماهانه …………هزار تومان برعهده زوج می باشد. جهیزیه زوجه تا قبل از اجرای صیغه طلاق مسترد خواهد شد. زوجین دیگر ادعایی نسبت به هم ندارند لذا صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.

وکیل خانم برای طلاق

اگر به دنبال وکیل خانم برای طلاق هستید یا وکیل طلاق توافقی در تهران هستید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با توجه به خواسته شما نسبت به وکیل مورد نظر برای شما وقت تنظیم کنیم.

وکیل خانم برای طلاق

هزینه طلاق توافقی

برای انجام طلاق توافقی، هزینه مواردی مانند هزینه ثبت دادخواست، هزینه مشاوره خانواده، هزینه آزمایش بارداری، هزینه طلاق در محضر پرداخت شود. البته هزینه طلاق توافقی با وکیل به پیچیدگی‌های پرونده شما مربوط می‌شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره هزینه طلاق توافقی پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

عدم حضور زوجین در دفتر خانه و دادگاه

زمانی که دادنامه طلاق توافقی صادر می‌شود به این معنا است که دادگاه اجازه رسمی مبنی بر جاری شدن صیغه طلاق در دفتر طلاق را صادر کرده است. امکان حضور وکییل در این مرحله نیز وجود دارد. باری این کار می‌توانید بعد از دریافت دادنامه طلاق خواسته خود را به وکیل اعلام کنید تا به جای خانم و آقا یا یکی از طرفین، وکیل در دفترخانه حضور پیدا کند.

وکیل آنلاین برای طلاق

زمانی که دادنامه طلاق توافقی صادر می‌شود به این معنا است که دادگاه اجازه رسمی مبنی بر جاری شدن صیغه طلاق در دفتر طلاق را صادر کرده است. امکان حضور وکیل در این مرحله نیز وجود دارد. برای این کار می‌توانید بعد از دریافت دادنامه طلاق خواسته خود را به وکیل اعلام کنید تا به جای خانم و آقا یا یکی از طرفین، وکیل در دفترخانه حضور 

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

۵/۵ - (۴۵ امتیاز)

39 دیدگاه برای “وکیل طلاق توافقی

 1. بهار گفته:

  سلام
  دوساله نامزدم هرسه ماه قهر میکنه میخواد جدا بشیم منم باکره نیستم نمیخوام کسی بفهمه اگه بابام بفهمه سکته میکنه چیکارکنم به نظرتون؟؟
  توروخدا جواب بدین

 2. جواد گفته:

  سلام من می خواستم از همسرم جدا بشم دیگه احترام عزت بین ما نمونده روح ما پیش هم باز شده دیگه طاقط زندگی کردنو ندارم

 3. مینا محمدی گفته:

  خودت رو بی تفاوت نشون بده اگر نقطه ضعفت رو بفهمه بأختی. بهش بگو اصلا مهم نیست از حلالم بوده

 4. مریم گفته:

  برای طلاق توافقی زوجین مسن چگونه یک ماهه یا دو ماهه تمام کنیم لطفا سریع جواب بدین

 5. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت بخیر
  عذر خواهی میکنم بابت اینکه دیر جواب دادم
  برای اینکه طلاق توافقی ظرف مدت 10 تا 30 روز انجام بشه میتونید با وکلای دادنیک همکاری داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در تماس باشید.

 6. delaram koohi گفته:

  سلام، وقت بخیر
  خیلی متاسفم، شما می‌تونید با همکاران من در دادنیک تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند.

 7. فرزاد گفته:

  سلام وقت بخیر
  اگر وکالت تام طلاق به خانوم داده باشم می‌تونم ابطالش کنم یا نه؟ وکالت بلاعزله

 8. Aida kheibari گفته:

  وقت بخیر من از شما مشاوره گرفتم و خیلی رضایت داشتم
  کامنت گذاشتم دوستان هم ببینن. از تیم حرفه‌ای دادنیک هم خیلی تشکر میکنم.

 9. یاسمن گفته:

  سلام
  من و شوهرم تصمیم داریم جدا بشیم‌
  من میتونم الان جهیزیمو ببرم یا بعد از دادگاه ؟

 10. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  مشاوره با کارشناسان حقوقی دادنیک به صورت رایگان هست

 11. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت بخیر
  خواهش می کنیم. خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم 🙂

 12. Nafas ghanbari گفته:

  سلام
  اگه حق طلاق رو داشته باشم بازم احتیاج هست که وکیل بگیرم برای دادگاه ؟

 13. پرنیان گفته:

  سلام خسته نباشید
  دختر ۲۰ ساله‌ای هستم که حدودا دو ماهه عقد کردم و الان میخوایم توافقی جدا بشیم.
  چون من هنوز باکره هستم میتونم درخواست بدم اسم ایشون رو از شناسنامم پاک کنن؟
  شما میتونین کمکم کنید؟

 14. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  برای طلاق با داشتن وکالت در طلاق حتما باید وکیل داشته باشید.پ
  در صورتی که به راهنمایی بیش‌تری نیاز دارید با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

 15. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  بله می توانید اسم ایشان را از شناسنامه پاک کنید. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

 16. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  بله با تهیه یک لیست و حضور 2 شاهد می توانید جهیزیه خود را ببرید.

 17. سارا گفته:

  همسرم حدودا ۷ ماه پیش تقاضای طلاق داده بعد دوباره رفته پس گرفته
  الان میتونه دوباره اقدام کنه؟

 18. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  ارث درصورتی که در سند ازدواج ذکر شده باشد بله تعلق میگیرد.
  نفقه خیر تعلق نمی گیرد.

 19. ....... گفته:

  سلام خسته نباشین
  برای حق الوکاله پرداخت اقساطی هم دارین واقعا؟عالیه.. از چه طریق میتونم وقت مشاوره بگیرم با شما؟

 20. فرزانه اسدی گفته:

  درود.
  به دنبال وکیل پایه یک دادگستری هستم و (ترجیحا خانم) که باهاشون راحتتر باشم.
  میتونید کمکی کنید؟

 21. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید.

 22. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقتتون بخیر
  بله وکلای دادنیک هم آقا هستن و هم خانم! برای هماهنگی لطفا با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید

 23. مارال سعیدی گفته:

  وقت بخیر
  همسر من برای فرار از مهریه تمام اموالش رو به یک از دوستانش واگذار کرده من باید چیکار کنم الان؟؟

 24. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت شما بخیر
  برای ارتباط با کارشناسان حقوقی دادنیک می توانید از طریق واتساپ، تلگرام و یا شماره تماس درج شده داخل سایت اقدام نمایید.
  در صورت تمایل کارشناسان حقوقی جلسه با وکیل را برای شما تنظیم می کنند.

 25. Avatar photo
  تیم تحریریه دادنیک گفته:

  سلام، وقت شما بخیر
  در صورت اثبات این موضوع می توانید برای مهریه اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *